Gwiazdy

Wylicytuj dla WOŚP rejs z Aleksandrą Popławską lub kolację z Agatą Tuszyńską. "Będzie miło"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Rzeczy od serca dla WOŚP
Rzeczy od serca dla WOŚP Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 30 stycznia. Na ten dzień zaplanowano koniec jednej z licytacji, której przedmiotem jest nietypowe spotkanie z Aleksandrą Popławską. Aktorka zabierze zwycięzcę w rejs po Zalewie Zegrzyńskim. Czy ma patent kapitana?

Aleksandra Popławska wspiera WOŚP - zaproszenie na rejs

Akcja charytatywna zainicjowana przez Jurka Owsiaka ma ogromną moc. Każdego roku gwiazdy przeznaczają na aukcje wartościowe pamiątki i przedmioty. Niektóre sławy oferują jednak znacznie więcej - swój czas poświęcony zwycięzcy. Dla licytujących to idealna okazja, by pomóc potrzebującym i jednocześnie spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie ulubionego artysty. A co jeśli spotkanie z idolem wiąże się z przeżyciem wodnej przygody? Aleksandra Popławska zaprasza do czynnego udziału w WOŚP i licytowania wspólnego rejsu.

- Ja w tym roku wystawiłam na WOŚP rejs jachtem motorowym po Zalewie Zegrzyńskim z kapitan Aleksandrą Popławską. Mam patent zaliczony, tak że mogę to udowodnić i pływać. Myślę, że jeżeli będzie piękna pogoda oraz jakaś fajna wymiana myśli i zdań, to już będzie miło. Ale przede wszystkim największą atrakcją jest to, że możemy zebrać dużo pieniędzy i pomóc dzieciakom - zachęcała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Agata Tuszyńska wspiera WOŚP - zaproszenie na kolację

Pomóc dzieciom pragnie również pisarka, reportażystka i poetka Agata Tuszyńska. W rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem zdradziła, co przeznaczyła na aukcję.

- Chciałam wystawić książkę, ale pomyślałam, że moja książka z autografem to za mało, więc postanowiłam zaprosić kogoś, kto wylicytuje najwięcej dla dzieci, na kolację ze mną, gdzie opowie mi swoją historię, a ja stworzę z tego coś niesamowitego, np. opowiadanie. Nie wiemy jeszcze co, bo to będzie zależało od tego, z kim się spotkam - wyjaśniła nasza rozmówczyni.

Czy Agata Tuszyńska zgodzi się na to, by zwycięzcy licytacji zostali bohaterami rozdziału jej książki? Odpowiedź usłyszycie w naszym materiale wideo. Poniżej zamieszczamy bezpośrednie linki do obu wymienionych w artykule aukcji.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości