Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  Ile pieniędzy udało się zebrać podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Padł rekord!

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 30. i jak zwykle zebrano rekordową kwotę na wsparcie diagnostyki i okulistyki dziecięcej. Jednak nie chodzi wyłącznie o rekordy, Finał WOŚP to moment kiedy wszyscy się jednoczymy w dobrej sprawie. Przeżyjmy to jeszcze raz.

  Już po raz 30. odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który tym razem zbiera pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Przez cały dzień trwają koncerty, licytacje i różne wydarzenia. Jak można pomóc?

  TVN Grupa Discovery przekazała 300 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czek Jerzemu Owsiakowi wręczyła Kasia Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka "Faktów" TVN i prezes Fundacji TVN.

  Na co przeznaczono zebrane pieniądze?

  Samochód aktora trafił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Jeden z jego obrazów trafił na aukcję WOŚP.

  Wrzucenie pieniędzy do puszki to jeden w wielu sposobów, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można to zrobić także za pośrednictwem eSkarbonek. Jak to działa? Ile pieniędzy udało się dzięki nim zebrać?

  30 stycznia w całej Polsce odbędą się wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  WOŚP 2022 Poznań. W całej Polsce w niedzielę 30 stycznia odbędą się wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miasto postanowiło w myśl hasłu przewodniemu "Przejrzyj na oczy" zaproponować uczestnikom wydarzeń sprawdzenie poczuć się jak osoby z wadami wzroku. Co jeszcze czeka uczestników? Jaki jest program i jakie koncerty odbędą się w 30. finale WOŚP w Poznaniu?

  WOŚP 2022 Warszawa. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. W tym dniu w całej Polsce będą mieć miejsce koncerty. Kiedy i gdzie wydarzenie odbędzie się w Warszawie? Jaki jest program 30. finału WOŚP?

  WOŚP 2022 Wrocław. 30. finał WOŚP we Wrocławiu rozpocznie się już w sobotę. Po zeszłorocznej przerwie, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 29 i 30 stycznia 2022 roku. Jaki jest program wydarzeń i koncertów?

  WOŚP 2022 Katowice. 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w całej Polsce 30 stycznia. W dużych miastach odbywać się będą różne atrakcje związane z wydarzeniem. Jakie zaplanowano w Katowicach? Kto zagra w finale WOŚP?

  Aktorka zapewnia: "Będzie miło".

  "Jesteśmy w stanie wyżywić około tysiąca osób".

  "Panie salowe z żelazkami prasowały banknoty".

  Sprawdź, co można wylicytować, by wspomóc orkiestrę.

  Bartek Jędrzejak ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Prezenter pogody wystawił na aukcję WOŚP wspólny kulturalny wieczór. Na zwycięzcę licytacji czeka mnóstwo atrakcji i wieczór pełen wrażeń.

  Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ubiegłych latach wszystkie najważniejsze wydarzenia rozegrają się w studiu, które powstaje na Placu Defilad w Warszawie. Na jakim etapie jest jego budowa?

  Poznaj szczegóły akcji.

  "Kultowe modele".

  "To dla mnie będzie wielka frajda i odkrycie".

  "Czuję się dobrze, więc trzeba to jakoś wykorzystać".

  30. jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Podobnie, jak w poprzednich latach zbiórce pieniędzy towarzyszą aukcję, z których dochód również zasili konto orkiestry. Jedną z nich jest kolacja z podróżnikiem i dziennikarzem Dzień Dobry TVN, Michałem Cessanisem.

  Wielkimi krokami zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kolei 3 stycznia 1993 roku odbyła się 1. edycja charytatywnego wydarzenia. Na jaki cel zbierano wówczas fundusze?

  Jurek Owsiak ogłosił cel na 30. finał WOŚP. Kolejna edycja odbędzie się pod hasłem: "Przejrzyj na oczy". Ogłoszona również została data jubileuszowego koncertu. Sprawdź, jaki w tym roku będzie cel i kiedy odbędzie się finał.

  Widzowie Dzień Dobry TVN doskonale znają panią Janinę Szelewską z Milikowic, którą w ubiegłym roku wyróżnili Pozytywką Dzień Dobry TVN. Statuetka jest wręczaną tym, którzy swoją dobrą energią i sercem dzielą się z innymi. 97-latka nie spoczęła na laurach, a zabrała się do pracy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystawiła bowiem na aukcję uszyte przez siebie kapcie i fartuszek.

  Poznajcie wzruszającą historię matki, która 8 lat temu straciła syna. Zostały po nim sportowe koszulki, które zbierał. Kobieta zdecydowała, że mogą posłużyć w dobrym celu i przekazała całą kolekcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kiedy oddawała koszulki, płakała - rozłożone na widowni domu kultury zajmują połowę sali. Wciąż można je wylicytować.

  W jednym z marketów w Pile klientka zabrała skarbonkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach kobiety.

  Mimo pandemii koronawirusa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 29. W rozmowie z Dzień Dobry TVN Jurek Owsiak opowiedział o kulisach tegorocznego finału. Znamy też wstępne szacunki zebranej kwoty. Znowu padł rekord! Szef fundacji odniósł się także do kwestii szczepień przeciw COVID-19 w Polsce.