finał WOŚP

    finał WOŚP

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera Polską służbę zdrowia od blisko 30 lat. Od siedmiu pieniądze zebrane podczas finału przeznaczane są na zakup sprzętu, który pomaga ratować noworodki. Jak dzięki fundacji i działaniom Jurka Owsiaka zmieniły się polskie oddziały neonatologiczne?

    Za nami 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć mogłoby się wydawać, że pandemia pokrzyżuje plany, to gorących serc Polaków nic nie zdołało zatrzymać. "Mama ginekolog" zebrała ponad 5 mln złotych, a Jurek Owsiak poinformował, że mimo trudnych warunków epidemiologicznych WOŚP pobiła kolejny rekord.

    To już ostatnie przygotowania do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W orkiestrowej strefie Play, gdzie trwają przygotowania do 24-godzinnej relacji, Katarzyna Olubińska rozmawiała z Pauliną Mikułą i Maciejem Łagodzińskim. Kogo będzie można tam zobaczyć i jak, oglądając relację, wspierać WOŚP? Zobaczcie!

    Wczoraj odbyła się konferencja 24. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tegorocznej akcji zaangażowała się mistrzyni świata kobiet federacji UFC Joanna Jędrzejczyk. Co przekazuje na licytację? Dlaczego przedmiot jest dla niej tak bardzo cenny? Joannę oraz Jurka Owsiaka gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.