finał WOŚP

  finał WOŚP

  Już po raz 30. odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który tym razem zbiera pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Przez cały dzień trwają koncerty, licytacje i różne wydarzenia. Jak można pomóc?

  Na co przeznaczono zebrane pieniądze?

  Samochód aktora trafił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Wrzucenie pieniędzy do puszki to jeden w wielu sposobów, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można to zrobić także za pośrednictwem eSkarbonek. Jak to działa? Ile pieniędzy udało się dzięki nim zebrać?

  30 stycznia w całej Polsce odbędą się wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  WOŚP 2022 w Krakowie. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie odbywa się w towarzystwie wydarzeń muzycznych i sportowych. Kiedy i w jakich imprezach można będzie wziąć udział?

  WOŚP 2022 Poznań. W całej Polsce w niedzielę 30 stycznia odbędą się wydarzenia związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miasto postanowiło w myśl hasłu przewodniemu "Przejrzyj na oczy" zaproponować uczestnikom wydarzeń sprawdzenie poczuć się jak osoby z wadami wzroku. Co jeszcze czeka uczestników? Jaki jest program i jakie koncerty odbędą się w 30. finale WOŚP w Poznaniu?

  WOŚP 2022 Warszawa. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. W tym dniu w całej Polsce będą mieć miejsce koncerty. Kiedy i gdzie wydarzenie odbędzie się w Warszawie? Jaki jest program 30. finału WOŚP?

  WOŚP 2022 Wrocław. 30. finał WOŚP we Wrocławiu rozpocznie się już w sobotę. Po zeszłorocznej przerwie, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 29 i 30 stycznia 2022 roku. Jaki jest program wydarzeń i koncertów?

  WOŚP 2022 Katowice. 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w całej Polsce 30 stycznia. W dużych miastach odbywać się będą różne atrakcje związane z wydarzeniem. Jakie zaplanowano w Katowicach? Kto zagra w finale WOŚP?

  Aktorka zapewnia: "Będzie miło".

  "Jesteśmy w stanie wyżywić około tysiąca osób".

  Przez 30 lat działania WOŚP zmieniło się praktycznie wszystko, oprócz celu, bo ten jest zawsze ten sam - pomagać. Dziś możemy prowadzić zbiórki internetowe i docierać do ludzi na całym świecie. Jak nowe technologie wspomagają WOŚP?

  Sprawdź, co można wylicytować, by wspomóc orkiestrę.

  Bartek Jędrzejak ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Prezenter pogody wystawił na aukcję WOŚP wspólny kulturalny wieczór. Na zwycięzcę licytacji czeka mnóstwo atrakcji i wieczór pełen wrażeń.

  Za dwa dni 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biedronka po raz pierwszy została sponsorem głównym tej akcji. Jak firma zaangażowała się w pomoc?

  Poznaj szczegóły akcji.

  "Kultowe modele".

  W Poznaniu po raz 13. właściciele Golden Retrieverów ze swoimi pupilami wyjdą na ulice, by zbierać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ciągu ostatnich lat przekazali ponad 600 tys. złotych. - Goldeny otwierają ludzkie serducha - powiedział Szymon Kapela.

  "To dla mnie będzie wielka frajda i odkrycie".

  Historia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęła się w 1993 roku i trwa do dziś. Dzięki charytatywnym zbiórkom organizacja wsparła wiele placówek medycznych i uratowała wiele żyć. Ile pieniędzy WOŚĆ zebrała do tej pory? Jak będzie wyglądał 30. finał Orkiestry?

  Jurek Owsiak ogłosił cel na 30. finał WOŚP. Kolejna edycja odbędzie się pod hasłem: "Przejrzyj na oczy". Ogłoszona również została data jubileuszowego koncertu. Sprawdź, jaki w tym roku będzie cel i kiedy odbędzie się finał.

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera Polską służbę zdrowia od blisko 30 lat. Od siedmiu pieniądze zebrane podczas finału przeznaczane są na zakup sprzętu, który pomaga ratować noworodki. Jak dzięki fundacji i działaniom Jurka Owsiaka zmieniły się polskie oddziały neonatologiczne?

  Za nami 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć mogłoby się wydawać, że pandemia pokrzyżuje plany, to gorących serc Polaków nic nie zdołało zatrzymać. "Mama ginekolog" zebrała ponad 5 mln złotych, a Jurek Owsiak poinformował, że mimo trudnych warunków epidemiologicznych WOŚP pobiła kolejny rekord.

  29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze. W tym roku do akcji Jurka Owsiaka dołączyła cała plejada gwiazd - w tym Ewa Chodakowska i "Mama ginekolog". Jak pomagają kobiety?

  WOŚP kojarzy nam się z pomocą i szczęściem. Po prostu z pięknymi chwilami, kiedy wszyscy jesteśmy razem i dzielimy się dobrem, ale… dwa lata temu radość ta - w Gdańsku - została przerwana. Podczas finału Paweł Adamowicz został śmiertelnie raniony nożem.

  Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję Jurka Owsiaka angażuje się cały świat. Swojego wsparcia udzielają także instytucje finansowe, które dbają o bezpieczeństwo pieniędzy i powielają wpłacone środki. Jak pomaga mBank?

  Już tylko 9 dni zostało do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem ogromną częścią całego wydarzenia jest działanie online i rozmaite aukcje. Co niesamowitego możemy znaleźć na owych licytacjach? Opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Majka Jeżowska, Szymon Chwalisz oraz Jurek Owsiak.

  Tegoroczne licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy robią wrażenie. Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor postanowili wystawić na aukcję swoją słynną "domówkę". O jej szczegółach aktorka i dziennikarz opowiedzieli w naszym programie.

  Jurek Owsiak poinformował, że 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie odbędzie się 10 stycznia 2021 r. W związku z ogłoszonymi restrykcjami fundacja zdecydowała się przesunąć wydarzenie na 31 stycznia.