Aleksandra Popławska

  Od początku września serial jest już dostępny na platformie Player.

  19 kwietnia w Muzeum POLIN odbędzie się premiera spektaklu na motywach książki "Mama zawsze wraca" Agaty Tuszyńskiej, która opowiada historię ocalałej z Zagłady Zofii Zajczyk.

  Aktorka zapewnia: "Będzie miło".

  Marek Kalita to aktor, którego nie trzeba przedstawiać. Widzowie TVN i Player.pl doskonale znają go z takich produkcji jak: "Na Wspólnej", "Pajęczyna" czy "Szadź". A jaki artysta jest prywatnie? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w cyklu  "Światła na…". 

  Za nami jesienna konferencja ramówkowa TVN & Discovery, na której zaprezentowano nowości programowe na nadchodzący sezon. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które zaskoczyły stylizacjami. Wśród nich znalazły się m.in. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach czy Aleksandra Popławska. Kto wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie na końcu artykułu.

  Aleksandra Popławska i Marek Kalita wspólnie wychowują nastoletnią córkę. 17 sierpnia Aleksandra skończyła 16 lat. Z tego powodu aktorka opublikowała w mediach społecznościowych jej zdjęcia i napisała poruszające życzenia.

  W Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą trwa 15. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W programie imprezy jak zawsze wiele się dzieje. Odnajdziemy nietuzinkowe dokumenty, oscarowe produkcje, panele i spotkania autorskie. Który film poruszył aktorkę Aleksandrę Popławską? Jakie tytuły poleca Grażyna Torbicka, dyrektor artystyczna festiwalu?

  Aleksandra Popławska tegoroczny urlop postanowiła spędzić w Polsce. Do sieci wrzuciła nagranie, na którym zupełnie naga kąpie się w jeziorze. W komentarzach nie sposób nie zauważyć ekscytacji fanów, zarówno wyborem miejsca na wypoczynek, jak i piękną sylwetką aktorki.

  Aleksandra Popławska sprzeciwia się popularnym już słowom siostry zakonnej Michaeli Pawlik. Nagranie, na którym dominikanka przestrzega przed jogą, obiegło sieć i stało się już viralem. Aktorka nie przeszła obojętnie obok jej przestróg. - Ostrzega przed jogą, twierdząc, że "na dole kręgosłupa znajduje się wąż". - A skąd siostra to wie? Sama praktykowała? - zastanawia się Popławska.

  Aleksandra Popławska jest jedną z gwiazd serialu "Szadź". Aktorka gra w nim policjantkę, która próbuje złapać seryjnego mordercę granego przez Macieja Stuhra. Jak wygląda praca na planie serialu? Czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie? Dowiecie się tego z rozmowy, którą przeprowadził z aktorką nasz reporter Piotr Wojtasik.

  Serial "Szadź" powraca. Drugi sezon będzie można oglądać już w maju na platformie Player.pl. W ostatnim odcinku pierwszej edycji głośna sprawa seryjnego mordercy znajduje swój finał w sądzie. Piotr Wolnicki, znany religioznawca, pozornie wzorowy mąż i ojciec, oczekuje w areszcie na wyrok. Podejrzany nie przyznaje się jednak do winy. Czy zdoła uniknąć kary?

  Aleksandra Popławska zdobyła się na szczere wyznanie - jakiś czas temu zmagała się z depresją. Wiedziała, jak bardzo podstępna jest ta choroba, bo to właśnie ona zabrała aktorce ojca, który popadł w alkoholizm. W jaki sposób walczyła o powrót do zdrowia?

  Aleksandra Popławska zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, którym przełamała tabu. Poruszyła bowiem w nim tematykę filmów porno. - Większość dorosłych ludzi na świecie je ogląda, ale mało kto przyznaje się do tego publicznie. Skąd ta hipokryzja? – zapytała.

  Aleksandra Popławska jest jedną z najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Nie epatuje szczegółami z prywatnego życia, a w mediach społecznościowych rzadko publikuje fotografie z członkami rodziny. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Pokazała swoją nastoletnią córkę i zachwyciła fanów.

  Dwa lata po śmierci jednej z najbardziej charyzmatycznych artystek w Polsce, Kory, można oglądać ją niemal „na żywo”. Jest to możliwe dzięki hologramowi wokalistki, który powstał do utworu „Po prostu bądź”. Ciała piosenkarce udzieliła aktorka Aleksandra Popławska. Jak na nowatorski performance zareagował mąż Kory? O tym Kamil Sipowicz opowiedział w naszym programie.

  Dni coraz krótsze, temperatury coraz niższe, wiatr i deszcz - listopad to miesiąc, kiedy najchętniej siedzimy na kanapie otuleni kocem z kubkiem gorącej herbaty w dłoni. Do takich osób nie należy Aleksandra Popławska. Aktorka nie uległa jesiennemu nastrojowi i postanowiła wejść do morza. Odważnym nagraniem znad Bałtyku gwiazda pochwaliła się w sieci.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marcina Bosaka i Aleksandrę Popławską, bohaterów "Drugiej Szansy". Niestety piąta transza serialu ma być tą ostatnią. Kim są grane przez aktorów postacie? Dlaczego ich serialowa relacja jest obciążona żalem? Czy aktorom będzie szkoda pożegnać się z produkcją? Jak wspominają prace na planie serialu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Aleksandrę Popławską, projektanta Dawida Wolińskiego i aktora Michała Tomalę. Jaki wpływ na ich życiowe wybory mieli dziadkowie? Babcia Dawida robi najlepsze pączki na świecie, Michał dzięki babci jest dziś aktorem, zaś Aleksandrę, babcia nauczyła jak żyć ekologicznie. Za co jeszcze gwiazdy cenią swoich dziadków?

  Niektórych wieczorów panieńskich nie można zapomnieć. Czy były na takich: Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Anna Oberc i Magdalena Lamparska? Która z nich na swoim wieczorze panieńskim przebrała się za prostytutkę? Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z jakimi problemami się zmagają i jak widzą siebie współczesne kobiety po trzydziestce? O nowym serialu "Nie rób scen" opowiedziały nam, w studiu "Dzień Dobry TVN", Joanna Brodzik i Aleksandra Popławska. Zapraszamy do TVN już dziś o 21.50!

  Niedługo wchodzi na antenę TVN nowy serial "Nie rób scen". Jak aktorom, grającym w serialu, układa się współpraca? Z Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską i Moniką Mariotti rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pochodzą ze Śląska. Magdalena, aktorka Tearu Nowego, znana jest z seriali "Usta, usta" i "Przepis na życie" oraz filmu "Dziewczyna z szafy". Aleksandra jest aktorką i reżyserem teatralnym, zagrała, między innymi, w "Na Wspólnej" i filmie "Zero". Razem spotkały się na planie nowego serialu "Wataha"(Pierwszy odcinek już dziś!). Z siostrami Popławskimi spotkała się Kinga Burzyńska.