Gwiazdy

Wesprzyj WOŚP i zjedz śniadanie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Aukcja WOŚP od DDTVN
Aukcja WOŚP od DDTVNDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Redakcja Dzień Dobry TVN dołącza do zbiórki. Na licytację trafiło właśnie wyjątkowe spotkanie z naszymi prowadzącymi, przy smacznym posiłku przygotowanym przez znanego szefa kuchni. Poznajcie szczegóły akcji.

Dzień Dobry TVN wspiera WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę 30 stycznia. Na stronie organizowanej przez Jurka Owsiaka akcji charytatywnej znajdziemy spis aktywnych aukcji. Przedmiotami licytacji są nie tylko cenne ubrania, medale czy pamiątki, lecz także możliwość spotkania z ulubionymi gwiazdami.

Redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała na tę okazję specjalną atrakcję. Ten, kto zaproponuje na platformie Allegro najwyższą kwotę i tym samym przekaże pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z wadami wzroku, zje śniadanie z prowadzącymi nasz program.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych corocznych internetowych aukcjach, które są nieodłącznym elementem każdego Finału. Jubileuszowy 30. Finał WOŚP zagra pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Jak co roku, zachęcamy wszystkich do udziału w wyjątkowych licytacjach! Na nasz apel odpowiedziało również Dzień Dobry TVN. W imieniu redakcji na aukcje trafia śniadanie z prowadzącymi - czytamy w opisie organizatorów akcji.

Śniadanie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN - szczegóły

Poranek spędzony z prowadzącymi Dzień Dobry TVN brzmi dobrze, ale poranek spędzony w ich towarzystwie przy smacznym posiłku przygotowanym przez szefa kuchni Andrzeja Polana - brzmi jeszcze lepiej. Data spotkania zostanie ustalona ze zwycięzcami. Na śniadaniu, które odbędzie się w Warszawie, mogą zjawić się dwie osoby. Termin realizacji wygranej ważny jest do 31 grudnia 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji i do czynnego wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem możemy więcej! Link do aukcji Dzień Dobry TVN znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości