Aukcje WOŚP

    Aukcje WOŚP

    Cheerleaderki z Cheer Angels na co dzień zagrzewają sportowców do walki o zwycięstwo. W tym roku dziewczyny z zespołu postanowiły pójść o krok dalej i chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W jaki sposób? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Magdaleną Jaroszewicz, tancerką i instruktorką tańca oraz tancerkami Magdaleną Ptaszek i Marianną Sobczak.

    Agata Młynarska z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy związana jest od początku. Mimo że przebywa poza krajem, to i tak wspiera fundację Jurka Owsiaka. Dziennikarka pomaga wolontariuszom ze sztabu w Madrycie, z którymi zorganizowała zbiórkę na rzecz orkiestry. Ile udało im się już zebrać? Czy w tym roku dziennikarka również wystawiła coś na aukcję? O tym wszystkim rozmawiały z nią Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

    Wiele gwiazd angażuje się w akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tegoroczną aukcję WOŚP Monika Olejnik przekazała obraz Edwarda Dwurnika, Anna Starmach - swoją suknię ślubną projektu Very Wang, a Filip Chajzer - "poldka". A co na WOŚP dały inne gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.