Aukcje WOŚP

  Aukcje WOŚP

  Samochód aktora trafił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy gwiazdy, sportowcy, czy politycy oddają cenne przedmioty na aukcje. Na taki ruch zdecydował się m.in. Donald Tusk. Wylicytować można jego hulajnogę. Dlaczego wybrał akurat ją? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  Poznaj szczegóły akcji.

  "Czuję się dobrze, więc trzeba to jakoś wykorzystać".

  Będzie licytowany na aukcji WOŚP.

  29. Finał WOŚP przyniósł kolejne rekordy. Tym razem, poza kwotą zebraną w dniu Finału, także dzięki ogromnemu sukcesowi aukcji internetowych. Najwyższy wynik uzyskała licytacja Radka Kotarskiego, na podium znalazła się także Omenaa Mensah i jej wyjazd do Francji. Jaki wynik osiągnęły?

  Od wielu lat gwiazdy, dziennikarze i artyści wystawiają na aukcje WOŚP cenne dla siebie przedmioty. Pieniądze ze sprzedaży zasilają konto fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku coś od siebie podarowała też redakcja Dzień Dobry TVN. Na licytację trafiła między innymi przepiękną designerska kurtka, którą specjalnie dla nas zaprojektowała Karina Wacławik.

  Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny wspólnymi siłami wspierają 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artyści zachęcają fanów do wzięcia udziału w licytacji, w której można wygrać kolację w ich towarzystwie. W Dzień Dobry TVN zdradzili szczegóły swojej oferty.

  Cheerleaderki z Cheer Angels na co dzień zagrzewają sportowców do walki o zwycięstwo. W tym roku dziewczyny z zespołu postanowiły pójść o krok dalej i chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W jaki sposób? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Magdaleną Jaroszewicz, tancerką i instruktorką tańca oraz tancerkami Magdaleną Ptaszek i Marianną Sobczak.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już od trzech tygodni przebywają w Meksyku. Wyjechali tam z trójką dzieci i opiekunką, by nabrać sił przed czasem intensywnej pracy. Co ich czeka po powrocie? Opowiedzieli w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

  Agata Młynarska z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy związana jest od początku. Mimo że przebywa poza krajem, to i tak wspiera fundację Jurka Owsiaka. Dziennikarka pomaga wolontariuszom ze sztabu w Madrycie, z którymi zorganizowała zbiórkę na rzecz orkiestry. Ile udało im się już zebrać? Czy w tym roku dziennikarka również wystawiła coś na aukcję? O tym wszystkim rozmawiały z nią Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

  W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gwiazdy chętnie oddają cenne dla nich przedmioty na aukcje. Pieniądze z ich sprzedaży pozwolą zakupić sprzęt ratujący życie. Do akcji - po raz kolejny - przyłączyli się Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Kamil Kula. Co aktorska para wystawiła na licytację?

  Już tylko 9 dni zostało do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem ogromną częścią całego wydarzenia jest działanie online i rozmaite aukcje. Co niesamowitego możemy znaleźć na owych licytacjach? Opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Majka Jeżowska, Szymon Chwalisz oraz Jurek Owsiak.

  Karina Wacławik jest projektantką, która od kilku lat zajmuje się przerabianiem ubrań. Dla klientów tworzy niezwykłe, spersonalizowane dzieła, które nazywa "kurtkami mocy". Noszą je zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. W Dzień Dobry TVN designerka stworzyła niezwykły projekt, który trafi na aukcję WOŚP.

  Wiele gwiazd angażuje się w akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tegoroczną aukcję WOŚP Monika Olejnik przekazała obraz Edwarda Dwurnika, Anna Starmach - swoją suknię ślubną projektu Very Wang, a Filip Chajzer - "poldka". A co na WOŚP dały inne gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.