Szczęśliwy krawat Huberta Urbańskiego. Wylicytuj go w ramach aukcji WOŚP

Źródło: TVN
TVN znowu gra z WOŚP
TVN znowu gra z WOŚP
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Szykowny, a w dodatku - szczęśliwy krawat Huberta Urbańskiego może trafić do osoby, która weźmie udział w licytacji WOŚP. Weź udział w aukcji i spotkaj się z gospodarzem "Milionerów" podczas nagrań kultowego teleturnieju.

WOŚP. Wylicytuj krawat Huberta Urbańskiego

Finał 32. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami, a kolejne znane osoby zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce. Do akcji dołączyła kolejna gwiazda stacji TVN - Hubert Urbański. Biorąc udział w jego licytacji, można stać się właścicielem eleganckiego krawata, który stanowi nieodzowny element szykownej garderoby prezentera. To szczególny krawat - Hubert miał go na sobie, gdy w programie padła główna wygrana w wysokości miliona złotych. Zwycięzca licytacji będzie mógł nie tylko zdobyć tę część męskiej garderoby, ale i zwiedzić studio i zasiąść na widowni podczas nagrywania teleturnieju.

Aby wziąć udział w licytacji kliknij tutaj.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 32. już 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" z kolei mottem zbiórki jest "Tu wszystko gra OK!".   Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnostyki, monitorowania oraz rehabilitacji pacjentów z chorobami płuc na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości