Gwiazdy

Weronika Rosati w bikini tęskni za bliskimi: "Mam już dość tej kwarantanny"

Gwiazdy

Weronika Rosati

Weronika Rosati przebywa obecnie w Los Angeles i korzysta z pięknej pogody. Mimo słonecznej aury i bajecznych warunków aktorka tęskni za Warszawą i najbliższymi. Niestety na razie nie może przyjechać do Polski z powodu zamkniętych granic. Zobacz, jak gwiazda wypoczywa na plaży.

Weronika Rosati uziemiona w Mieście Aniołów

Weronika Rosati dzieli życie między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Obecnie aktorka przebywa w Los Angeles i tam zrobione zostało zdjęcie, które ostatnio zamieściła w mediach społecznościowych. Gwiazda pozuje na plaży ubrana w strój kąpielowy. Pod fotografią napisała za co uwielbia Miasto Aniołów:

Jak jestem w mieście marze o byciu blisko przyrody, jak jestem w dzikich miejscach marze żeby być w samym centrum metropolii??‍♀️ znalazłam swoje miejsce trochę pomiedzy miastem a w naturalnym środowisku? Los Angeles jest pełne sprzeczności i za to je kocham

- napisała.

Weronika Rosati tęskni za Warszawą

Aktorka z powodu pandemii koronawirusa i zamknięcia granic nie może opuszczać Stanów Zjednoczonych. Nie ukrywa, że mimo cudownej aury panującej w LA tęskni za stolicą Polski.

Nie mogę sie doczekać Parku w Łazienkach Królewskich i tetniacego życiem centrum Warszawy, choć na razie muszę się zadowolić kalifornijska plaża i słońcem ?

- stwierdziła Weronika. Jak przyznała, ma już dość izolacji z powodu pandemii.

Mam szczescie być zdrowa, być tu gdzie jestem, z tym z kim jestem ale marzy mi się powrót do normalności: pracy, przyjaciół, podróży itd.

- stwierdziła Rosati.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości