Gwiazdy

Sentymentalna podróż Weroniki Rosati. Aktorka opublikowała zdjęcie z początków swojej kariery

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Gwiazdy

Sentymentalna podróż Weroniki Rosati. Aktorka opublikowała zdjęcie z początków swojej kariery

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati stara się być w częstym kontakcie ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Aktorka zdecydowała się nawet umieścić zdjęcie z czasów, gdy stawiała pierwsze kroki zawodowe. Jak wtedy wyglądała?

Powrót do przeszłości

Na instagramowym profilu Weroniki Rosati możemy znaleźć zdjęcia, na których pokazuje swoją codzienność, pracę czy własne zainteresowania. Ostatnio aktorka postanowiła powspominać początki swojej kariery i naukę w szkole filmowej. Umieściła więc fotografię, na której pozuje, gdy ma 20 lat.

Miałam kilka dużych ról telewizyjnych w życiorysie i byłam bliska swojego pierwszego filmu pełnometrażowego „Pitbull”. Lubiłam się ubierać i robić fryzury oraz makijaż, inspirując się aktorkami z lat 60. jak Elizabeth Taylor czy Claudia Cardinale. Nosiłam retro sukienki w groszki i rysowałam dramatyczne kreski na oku w stylu Cleopatry 

- pisała aktorka.

Marzyłam, że któregoś dnia będę miała córkę (…), że będę robiła filmy, a moja praca zabierze mnie do wszystkich miejsc na świecie, że będę pracowała z moimi idolami. Marzyłam też, że będę mieszkała w Los Angeles. Wszystkie te marzenia się spełniły

- wspominała aktorka.

Nie przypuszczała jednak, że przyjdzie jej w czasach, gdzie zapanują chaos i niebezpieczeństwo.

Obserwatorzy zachwyceni

Umieszczonym przez siebie zdjęciem sprzed lat Weronika Rosati wzbudziła duże zainteresowanie wśród wszystkich obserwujących ją. W komentarzach podziwiali aktorkę.

Ale się zmieniłaś... Ale i ta Weronika teraz i ta kiedyś są pięknymi wartościowymi kobietami
Zawsze piękna

- pisali

Cześć osób zauważyła też podobieństwo młodej gwiazdy do Agnieszki Sienkiewicz.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
63
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0