Los Angeles

  Kiedy zobaczymy ją na scenie?

  "Czuję, że coś z tego może wyniknąć".

  Posiadłość ma garaż na 8 samochodów, kino, bar, siłownię i palarnię cygar.

  "Wszystko musiałam sobie tworzyć tutaj sama" - mówi.

  "Jeszcze tam wrócimy i przyniesiemy statuetkę do Dzień Dobry TVN".

  Los Angeles to miasto wielu kultur, a co za tym idzie – również religii. Nie jest łatwo się w nim odnaleźć, a jeszcze trudniej wpaść w jego rytm. Warto jednak spróbować. Pomoże ci w tym przyswojenie kilku informacji na temat miasta.

  Wojna w Ukrainie trwa. O tragicznych wydarzeniach zza naszej wschodniej granicy rozmawiają ludzie na całym świecie. Sprawę nagłaśniają m.in. gwiazdy Hollywood. Jedną z nich jest Benedict Cumberbatch, który na słynnej Alei Gwiazd nawoływał do działania.

  Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

  Zgodnie z doniesieniami policji z Los Angeles, znana managerka amerykańskich gwiazd Angela „Angie” Kukawski, która miała wśród swoich klientów rodzinę Kardashian i Nicki Minaj, została znaleziona martwa w bagażniku swojego samochodu.

  Aktorka olśniła swoją kreacją.

  Hollywood to nie tylko światowa stolica kinematografii. To również niezwykle ciekawe miejsce z mnóstwem atrakcji, zaskakujące ciekawymi terenami, które można eksplorować bez końca.

  Norman Lloyd, amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, zmarł w wieku 106 lat. W czasie swej ponad 80-letniej kariery współpracował z takimi legendami kina jak Charlie Chaplin, Orson Welles czy Alfred Hitchcock. Był najstarszym żyjącym aktorem Hollywood.

  Benjamin Gleń, Karol Kasperski oraz ich nauczyciel Jarosłav Stambulsky zdobyli główną nagrodę na międzynarodowym konkursie talentów w Los Angeles. O młodych muzykach zrobiło się naprawdę głośno - i to nie tylko za sprawą ich instrumentów. Jak wspominają udział w konkursie?

  Tomasz Kot jako jeden z nielicznych Polaków miał okazję uczestniczyć w gali rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. To niezwykłe wydarzenie pamięta w najdrobniejszych szczegółach aż to dzisiaj. W wywiadzie dla TVN24 zdradził niektóre z sekretów imprezy. Jak wyglądają Oscary od kulis?

  Policja w Los Angeles poinformowała o zatrzymaniu 30-latki podejrzanej o zabicie trojga swoich dzieci. Wszystkie były w wieku poniżej 5 lat. Zwłoki odnaleziono w sobotę (10 kwietnia) rano.

  Andrzej Lipiński to człowiek orkiestra posiadający słuch absolutny. Jest reżyserem dźwięku, wykładowcą i twórcą sprzętu muzycznego. Jego głośniki cenione są przez gwiazdy muzyki na całym świecie, a historia życia polskiego emigranta to istne spełnienie amerykańskiego snu.

  1,1 mld dolarów jest warta ugoda, którą uniwersytet w Los Angeles zawarł z kobietami oskarżającymi ginekologa z kampusu o molestowanie seksualne. Lekarz miał to robić pod pozorem badania. Zdaniem byłych pacjentek, uczelnia próbowała zatuszować skandal.

  Choć Angelina Jolie w ostatnim czasie nie udziela wielu wywiadów, zdecydowała się zaprosić redakcję brytyjskiego "Vogue'a" do swojego domu w Los Angeles. W magazynie opowiedziała o swoich dzieciach, działalności charytatywnej, upływie czasu, a także relacji z Bradem Pittem.

  Gdy miała 26 lat wyjechała z Polski do Los Angeles, mając na swoim koncie występy teatralne, w tym u samego Andrzeja Wajdy. W Stanach Zjednoczonych jej kariera nabrała tempa, zagrała m.in. u Olivera Stone'a w "JFK". Dwukrotnie zdobyła Earphones Awards za bycie najlepszą lektorką audiobooka oraz prestiżową Voice Arts Award za rolę w grze komputerowej.

  Weronika Rosati wraz z córką przebywa obecnie w Los Angeles. W mediach społecznościowych przyznała, że boi się panujących tam protestów. Aktorka w każdej chwili gotowa jest uciekać.

  Weronika Rosati przebywa obecnie w Los Angeles i korzysta z pięknej pogody. Mimo słonecznej aury i bajecznych warunków aktorka tęskni za Warszawą i najbliższymi. Niestety na razie nie może przyjechać do Polski z powodu zamkniętych granic. Zobacz, jak gwiazda wypoczywa na plaży.

  Siostry Oliferuk pochodzą z Podlasia, ale ich domem od kilkunastu lat jest Los Angeles. Ile miały lat, kiedy zaczęło ciągnąć je do Stanów Zjednoczonych? Jak wygląda ich codzienność w USA? W jakich okolicznościach poznały Jennifer Lopez? Po ich pojawieniu się w castingu do polskiego Top Model - obok pochwał - spadła na nie fala hejtu. Jak zareagowały na nieprzychylne komentarze? Z siostrami rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W 3. odcinku Iron Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojechali do Los Angeles. Dlaczego był on dla nich najtrudniejszy? Z małżeństwem spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dzisiaj w nocy odbędzie się 90. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przygotowaniom do tej imprezy przygląda się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Kto - według bukmacherów - może otrzymać Oscara? Jakie szanse na statuetkę ma polsko-brytyjski film "Twój Vincent"?

  W Los Angeles jeździ wiele najdroższych samochodów świata, ale żaden nie budzi takiego zainteresowania jak fiat 126p Kamila Knapczyka. Jakie są pierwsze reakcje ludzi, którzy zobaczą malucha? Czy samochód ma swoje imię? Jaka historia się z nim wiąże? Z Kamilem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  W marcu przyszłego roku ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc. Długo nad nią pracowała? Kiedy będziemy mogli usłyszeć singiel promujący album? Sara Boruc marzyła kiedyś o przeprowadzce do Los Angeles. Czy Borucowie zamieszkają tam po zakończeniu kariery sportowej przez Artura? Z Sarą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "...i muszę to przemyśleć." Kim jest jej prywatny Książę William? Jak się poznali? W Dzień Dobry Wakacje Edyta Górniak opowiedziała o swoim nowym partnerze, synu i nowym życiu w USA. Czy są rzeczy, do których nie może się przyzwyczaić na obcym kontynencie? Tęskni za Polską? I jak wpłynęła na nią całkowita zmiana ludzi, którzy są wokół niej?

  Po programie "You Can Dance" Ida Nowakowska wyjechała do Los Angeles, by tam studiować i robić karierę. I to właśnie tam znalazła miłość swojego życia - Jacka Herndona. Pobrali się dwa lata temu. A w sierpniu przeprowadzą się na rok do Chin. Dlaczego? Co będą robić w Chinach? O czym marzy Ida Nowakowska-Herndon? Z tancerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W Los Angeles Aleksandra Gintrowska kończy swój album. Z kim współpracuje przy tworzeniu płyty? Co jeszcze robi w Stanach Zjednoczonych? Z kim się tam przyjaźni? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno w Los Angeles odbyła się premiera filmu "Azyl", na której pojawiła się Magdalena Lamparska. Jak reprezentowała Polskę na czerwonym dywanie?