Los Angeles

  Los Angeles

  Norman Lloyd, amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, zmarł w wieku 106 lat. W czasie swej ponad 80-letniej kariery współpracował z takimi legendami kina jak Charlie Chaplin, Orson Welles czy Alfred Hitchcock. Był najstarszym żyjącym aktorem Hollywood.

  Siostry Oliferuk pochodzą z Podlasia, ale ich domem od kilkunastu lat jest Los Angeles. Ile miały lat, kiedy zaczęło ciągnąć je do Stanów Zjednoczonych? Jak wygląda ich codzienność w USA? W jakich okolicznościach poznały Jennifer Lopez? Po ich pojawieniu się w castingu do polskiego Top Model - obok pochwał - spadła na nie fala hejtu. Jak zareagowały na nieprzychylne komentarze? Z siostrami rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dzisiaj w nocy odbędzie się 90. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przygotowaniom do tej imprezy przygląda się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Kto - według bukmacherów - może otrzymać Oscara? Jakie szanse na statuetkę ma polsko-brytyjski film "Twój Vincent"?

  W Los Angeles jeździ wiele najdroższych samochodów świata, ale żaden nie budzi takiego zainteresowania jak fiat 126p Kamila Knapczyka. Jakie są pierwsze reakcje ludzi, którzy zobaczą malucha? Czy samochód ma swoje imię? Jaka historia się z nim wiąże? Z Kamilem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  W marcu przyszłego roku ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc. Długo nad nią pracowała? Kiedy będziemy mogli usłyszeć singiel promujący album? Sara Boruc marzyła kiedyś o przeprowadzce do Los Angeles. Czy Borucowie zamieszkają tam po zakończeniu kariery sportowej przez Artura? Z Sarą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "...i muszę to przemyśleć." Kim jest jej prywatny Książę William? Jak się poznali? W Dzień Dobry Wakacje Edyta Górniak opowiedziała o swoim nowym partnerze, synu i nowym życiu w USA. Czy są rzeczy, do których nie może się przyzwyczaić na obcym kontynencie? Tęskni za Polską? I jak wpłynęła na nią całkowita zmiana ludzi, którzy są wokół niej?

  Po programie "You Can Dance" Ida Nowakowska wyjechała do Los Angeles, by tam studiować i robić karierę. I to właśnie tam znalazła miłość swojego życia - Jacka Herndona. Pobrali się dwa lata temu. A w sierpniu przeprowadzą się na rok do Chin. Dlaczego? Co będą robić w Chinach? O czym marzy Ida Nowakowska-Herndon? Z tancerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W Los Angeles Aleksandra Gintrowska kończy swój album. Z kim współpracuje przy tworzeniu płyty? Co jeszcze robi w Stanach Zjednoczonych? Z kim się tam przyjaźni? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno w Los Angeles odbyła się premiera filmu "Azyl", na której pojawiła się Magdalena Lamparska. Jak reprezentowała Polskę na czerwonym dywanie?

  Na naszej kanapie: Edyta Górniak! Jak wygląda jej życie w Los Angeles, dlatego zdecydowała się właśnie na to miasto, a nie np. Nowy Jork? Artystka opowiedziała nam także o swojej współpracy i przyjaźni z Davidem Fosterem oraz, co ucieszy jej fanów, o swoich nowych planach artystycznych: "Postanowiłam otworzyć się na te koncerty(akustyczne) dla szerszej publiczności. (...) To jest trochę inny rodzaj komunikacji z publicznością, bardzo intymny. Sama jestem ciekawa jak publiczność to odbierze i jak ja się będę w tym czuła".

  Osiemdziesiąta dziewiąta ceremonia wręczenia Oscarów już za nami. Niestety nie obyło się bez skandalu. Jakiego? Kim są najwięksi wygrani i przegrani tegorocznej gali? Czy podczas imprezy "dostało się" Prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi? O tym prosto z Los Angeles dziennikarz Faktów TVN Marcin Wrona.

  Edyta Górniak przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Czy decyzja dotycząca przeprowadzki była spontaniczna, czy gruntowanie przemyślana? Jak zamieszkanie w Los Angeles wpłynęło na jej syna Allana? Czy 2016 rok był dla wokalistki dobry? Jak oboje znoszą stres? Jak artystka zareagowała na wieść o tym, że jej były mąż wyszedł z aresztu? Czy Dariusz szuka z nimi kontaktu? Co zawdzięcza producentowi Davidowi Fosterowi? Edyta Górniak w szczerej rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Do Los Angeles przyjechała tylko na chwilkę ... ale już tam została. Teraz zaprosiła nas na spacer po swoich ulubionych miejscach w L.A i zdradziła sekret swojego pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. W szczerej rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała też o bardzo trudnych momentach w swoim życiu. Zapraszamy na spotkanie z Izabellą Miko.

  Syn Edyty Gróniak, Allan, wylądował w szpitalu w Los Angeles z ostrym zapaleniem wyrostka. Przerażona artystka natychmiast wsiadła do samolotu i ruszyła do Stanów, aby z nim być w tych trudnych chwilach. Allan ma się już dobrze, ale organizm mamy nie wytrzymał stresu i teraz to Edyta jest pacjentką szpitala. Zawiłości związane z odwołanymi koncertami wytłumaczyła nam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W hollywoodzkich produkcjach wciela się zazwyczaj w "czarne charaktery" rodem z komiksów. Jadnak Europa zna go również z niskobudżetowych filmów, w których odgrywa pozytywne role. Czy Mads Mikkelsen planuje porzucić Stary Ląd i przeprowadzić się do Los Angeles? Wywiad z aktorem przeprowadziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Talent Magdaleny Lamparskiej został doceniony przez amerykańskich twórców filmowych. Aktorka otrzymała od nich propozycję zagrania w dwóch produkcjach filmowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka połączyła się z nią na Skypie, aby porozmawiać o karierze w Hollywood, presji i rodzinnym domu w Los Angeles. Aktorka pokazała ulubione drzewko i przesłała nam kilka promieni słonecznych. :)