"True Love". Ceremonia Prawdy będzie rozliczeniem z przeszłością. Julia i Kuba nieźle namieszają

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 17. Kuba płacze. Puściły mu emocje
"True Love" odc. 17. Kuba płacze. Puściły mu emocje
wideo 2/7

"Ile jesteś w stanie znieść, by walczyć o miłość?" - to pytanie może zadać sobie Kuba, który wbrew wszystkim pragnie wejść w związek z Julią. Chłopak nie jest gotowy na to, z jakimi przeciwnościami losu musi się zmierzyć, by dopiąć swego. Czy mimo to podejmie rękawicę?

"True Love". Co się wydarzy w 17. odcinku?

Kuba i Julia nie mają wątpliwości, że chcą być parą. Niestety, są obecnie w innych relacjach, więc czeka ich poważna rozmowa ze swoimi partnerami. Oliwia czuje, że Kuba nie jest nią już tak zainteresowany, jak wcześniej. Filip również zauważył ochłodzenie stosunków z Julią. Czy uczestnicy dojdą do porozumienia? A może uczucie Julii i Kuby będzie niczym zakazana miłość?

Panie poddadzą się testowi wykrywaczem kłamstw. Odpowiedzi na zadane im pytania poznamy dopiero podczas Ceremonii Prawdy. Które z dziewcząt nie mają nic do ukrycia i są szczere ze swoimi drugimi połówkami? Okaże się, że nie wszystkie uczestniczki kierują się głosem serca. W programie "True Love" nie ma miejsca na spiski i taktyczną grę.

Po Ceremonii nastanie bardzo nerwowa atmosfera. W centrum wydarzeń znajdą się Kuba i Filip. Panowie pokłócą się, a konflikt szybko eskaluje. Czy ktokolwiek z mieszkańców willi będzie w stanie ich powstrzymać, by nie doszło do złamania zasad programu? O tym przekonamy się w 17. odcinku programu.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości