"True Love". Wykrywacz kłamstw zdemaskuje Marcina. Martyna też minie się z prawdą

"True Love" odc. 14. Marcin na Ceremonii Prawdy
"True Love" odc. 14. Marcin na Ceremonii Prawdy
"True Love" odc. 14. Martyna na Ceremonii Prawdy
"True Love" odc. 14. Martyna na Ceremonii Prawdy
"True Love" odc. 14. Rozmowa Martyny i Dawida
"True Love" odc. 14. Rozmowa Martyny i Dawida
"True Love" odc. 14. Co się wydarzy przed Ceremonią Prawdy?
"True Love" odc. 14. Co się wydarzy przed Ceremonią Prawdy?
"True Love" odc. 14. Edyta spotkała się z uczestnikami
"True Love" odc. 14. Edyta spotkała się z uczestnikami
W tym programie szczerość jest na wagę złota. Nadszedł więc czas na kolejną Ceremonię Prawdy. Tym razem testowi poddadzą się Marcin, Martyna i Mateusz. Ich odpowiedzi na pytania zszokują pozostałych uczestników.

"True Love". Co się wydarzy w 14. odcinku?

W randkowym show "True Love" beztroskie chwile przeplatają się z nerwowymi momentami. O poranku Edyta Zając odwiedzi mieszkańców willi, by nieco rozładować ich napięcie i przeprowadzić poważne rozmowy. Szczere wyznania przyniosą ulgę.

Głos Serca nie pozwala uczestnikom się nudzić. Zorganizuje grę w mruczanki, co spotka się z wielkim entuzjazmem dziewczyn i chłopaków. Okaże się, że wielu z nich ma zdolności wokalne i doskonale znają polskie piosenki - rozpoznają je już po kilku mruknięciach. Zwycięzca muzycznej zabawy dostanie wyjątkową nagrodę.

Martyna, Mateusz i Marcin znajdą się w ogniu pytań. Zostaną przebadani wariografem, a odpowiedzi na trudne pytania poznamy podczas wieczornej Ceremonii Prawdy. Czy Marcin chciałby, żeby Kinga wybrała go na Ceremonii Miłości? Czy Mateusz jest szczery ze swoją partnerką? Czy Martyna czuje, że któryś z panów ją podrywa? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 14. odcinku randkowego show.

Marcin myślał, że przechytrzy wykrywacz kłamstw. Kiedy jego odpowiedzi okażą się fałszem, zrobi się czerwony ze złości. Opanowanie emocji będzie dla niego nie lada wyzwaniem.

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości