Urodzinowa niespodzianka dla Piotra Kupichy. "Jest to bardzo wzruszający moment"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
M. Buchla, J. Hac, I. Kaczyńska
Oblicza Piotra Kupichy
Oblicza Piotra Kupichy Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

16 marca Piotr Kupicha świętuje 44. urodziny. Z tej okazji redakcja Dzień Dobry TVN zaskoczyła wokalistę zespołu Feel wspominkowym materiałem i tortem, a nasi widzowie mogli przedpremierowo zobaczyć teledysk do singla "Jedwabna nić", w którym wystąpiła Barbara Kurdej-Szatan.

Piotr Kupicha oczami kolegów

Zespół Feel gościliśmy w dniu 44. urodzin Piotra Kupichy. Wokalista był przekonany, że będzie opowiadał w studiu o singlu "Jedwabna nić". Tymczasem na miejscu czekał na niego materiał-niespodzianka, w którym koleżanki i koledzy uchylili rąbka tajemnicy na temat solenizanta.

- Nawet się nie zmienia wizualnie. Myślę, że się nie starzeje. Dojrzewa, ale nabiera jeszcze dobrego smaku. Piotrek jest gadułą. Na jednym z festiwali siedzieliśmy chyba do 6 rano w hotelowym foyer gadając, gadając, gadając i żeśmy doszli do wniosku, że chyba nie ma sensu iść spać. Dużo kawałów opowiada. Jeszcze w gwarze śląskiej. Jest bardzo wesołym człowiekiem, pogodnym - mówił akordeonista Marcin Wyrostek.

- 44. urodziny, ale tego po Piotrze nie widać. To jest tylko PESEL. My, jesteśmy cały czas młodzi. Cały czas ta muzyka w nas gra, a w nim przede wszystkim - przyznał Łukasz Kożuch, klawiszowiec zespołu Feel. - Charaktery to on ma różne. Jest zorganizowany i jest szalony. Jest spokojny i jest nerwowy. Wszystko zależy od sytuacji - dodał.

- Dużo sportów uprawia. Po nim tych lat nie widać i nie czuć. Ostatnio zauważyłem, że kiedy miał problem ze ścięgnem Achillesa, to był pierwszy sygnał. Dotknęło go to i troszeczkę wystopował - zaznaczył Michał Nowak, gitarzysta basowy zespołu Feel.

Piotr Kupicha świętuje urodziny w Dzień Dobry TVN

Po obejrzeniu materiału Piotr Kupicha otrzymał tort urodzinowy. Zaskoczony muzyk pomyślał życzenie i zdmuchnął świeczki.

- Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i muszę też przyznać, że mając taki zespół i takich ludzi blisko siebie można góry przenosić i to jest takie hasło na dziś - powiedział wokalista w Dzień Dobry TVN. - Takich urodzin w życiu nie miałem. Naprawdę muszę przyznać, że jest to bardzo wyruszający moment dla mnie. Taki, gdzie czuję bliskość - dodał.

Urodzinowa niespodzianka dla Piotra Kupichy
Urodzinowa niespodzianka dla Piotra Kupichy Źródło: Dzień Dobry TVN

Feel - "Jedwabna nić"

Niespodzianka się udała. Przyszedł czas na singiel "Jedwabna nić", w którym gościnnie wystąpił Sebastian Riedel, a teledysk nakręcono z udziałem Barbary Kurdej-Szatan. - Myślę, że jest naprawdę ładny i wzruszający. Ma ważny przekaz, aby ludzie nie zmarnowali swojego życia - wyjawiła aktorka.

"Jedwabna nić" pochodzi z najnowszej płyty zespołu "Feel 5". Zobacz w materiale występ muzyków na scenie Dzień Dobry TVN:

Feel w piosence „Jedwabna nić”
Feel w piosence „Jedwabna nić” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: M. Buchla, J. Hac, I. Kaczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości