urodzinowa niespodzianka

    urodzinowa niespodzianka

    Didżej Bumi Phillips chciał przygotować urodzinową niespodziankę dla swojej dziewczyny Karoliny. Dlatego o pomoc poprosił Mikołaja Reya. Co zainspirowało Mikołaja do stworzenia urodzinowego menu? Gdzie gotowali? I jak na niespodziankę zareagowała dziewczyna Bumiego?

    Wokalistka i trenerka w programie "Aplauz, Aplauz!" Magda Steczkowska obchodzi dziś 40 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić Magdzie niespodziankę. Dlaczego Steczkowska marzyła o ogromnym garnku? I czy ma zamiar hucznie świętować swoją 40-tkę?

    Dziesięciolecie Dzień Dobry TVN to nie tylko wyjątkowy jubileusz dla nas, ale i wiele cudownych wspomnień! Przez lata zaskakiwaliśmy gwiazdy, robiąc im urodzinowe niespodzianki. Życząc sobie i dotychczasowym jubilatom wszystkiego najlepszego, przeżyjmy to raz jeszcze!

    Prowadząca Dzień Dobry TVN, Ania Kalczyńska, ma dziś urodziny. Z tej okazji nasza redakcja przygotowała dla dziennikarki miłą niespodziankę. Nie obyło się bez wzruszeń:) Wszystkiego najlepszego Aniu! Dużo uśmiechu i szczęścia!