Radosław Majdan świętuje 50. urodziny. Wyjątkowy prezent doprowadził go do łez

Radosław Majdan/Małgorzata Rozenek-Majdan
Radosław Majdan świętuje 50. urodziny
Źródło: Bartosz Krupa/East News.
Radosław Majdan skończył 50 lat. Okrągłe urodziny postanowił świętować w towarzystwie swojej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Małżeństwo wybrało się w podróż do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam solenizant otrzymał wyjątkowe niespodzianki. Jedna z nich wzruszyła go do łez. O jej szczegółach piszemy w serwisie Dzień Dobry TVN.

Radosław Majdan świętuje 50. urodziny w Miami

10 maja Radosław Majdan skończył 50 lat. Były piłkarz postanowił świętować tę wyjątkową chwilę w towarzystwie swojej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Para wybrała się w podróż do Miami. Tam czekało na niego wiele niespodzianek. Małgorzata zabrała męża m.in. na wyścig Formuły 1 i w ten sposób spełniła jedno z największych marzeń byłego sportowca.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”

Jak się okazuje to nie koniec prezentów, które przygotowała żona Radosława. Już z samego rana Małgorzata podała ukochanemu śniadanie do łóżka - urodzinowe ciasto, kawę i szampana. Niestety nie obyło się bez komplikacji, ponieważ gwiazda nie miała czym podpalić urodzinowej świeczki. Jednak brak tego elementu nie popsuł wyśmienitego humoru Radosława.

Radosław Majdan wzruszony niespodzianką od przyjaciół

Po śniadaniu Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała męża o jeszcze jednej niespodziance. - Co do celebrowania dalszej części dnia, to mam jeszcze niespodziankę dla Radosława i bardzo chcę podziękować wszystkim, którzy pomogli mi tę niespodziankę przygotować - jesteście przekochani, a Radosław ma ogromne szczęście, że ma takich przyjaciół - wyjaśniła na swoim Instagramie.

Radosław otrzymał od żony i przyjaciół film z życzeniami urodzinowymi. W trakcie oglądania wideo, były piłkarz nie mógł ukryć wzruszenia. - To są takie momenty, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak wielu fantastycznych ludzi podczas swojego życia poznałeś. Bardzo dziękuje, że byliście, jesteście - podsumował. Zobaczcie te wzruszające chwile na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News.

podziel się:

Pozostałe wiadomości