Popularna celebrytka wyjmuje implanty i rezygnuje z wypełniaczy

Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Blac Chyna to amerykańska celebrytka, która wielokrotnie ingerowała w swoją urodę. Ku zaskoczeniu fanów zapowiedziała powrót do naturalności. O szczegółach metamorfozy w kąciku show-biznesowym Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Blac Chyna - kim jest?

Blac Chyna zyskała sławę dzięki znajomości z amerykańskimi raperami oraz klanem Kardashianów.

- Zasłynęła z tego, że jest ukochaną Roba Kardashiana, czyli brata Kim, Khloé itd. Urodziła mu dziecko. [...] No i została celebrytką. Ma na Instagramie ponad 16 milionów obserwatorów. Ci ludzie, a zwłaszcza młode kobiety bardzo inspirują się tym, jak ona wygląda - mówiła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Blac Chyna wyjmuje implanty i rezygnuje z wypełniaczy

Ostatnio celebrytka przyznała, że ma dość swojego wizerunku.

- Właśnie ogłosiła, że pozbywa się spektakularnych tipsów, wszystkich wypełniaczy, czyli z ust, policzków itd. oraz implantów z piersi i pośladków. Ta pani będzie wyglądała zupełnie inaczej. Dlaczego mówię, że będzie? Ponieważ nie mam dla państwa jeszcze obrazka po przemianie - przyznała Sandra Hajduk-Popińska.

- Jeśli państwo są zainteresowani, żeby zobaczyć ten proces, to można w jej mediach społecznościowych. Jednak będąc brutalnie szczerą, na razie nie widzę żadnej różnicy - dodała dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Aaron J. Thornton/Getty Images

Pozostałe wiadomości