"True Love". Kuba i Julia mają się ku sobie? Oliwia może na tym poważnie ucierpieć

Kuba i Julia mają się ku sobie? Oliwia może na tym poważnie ucierpieć
"True Love". Kuba i Julia mają się ku sobie
"True Love". Kuba i Julia mają się ku sobie
"True Love" odc. 16. Dylematy Oliwii
"True Love" odc. 16. Dylematy Oliwii
"True Love". Oliwia tęskni za Marcinem
"True Love". Oliwia tęskni za Marcinem
"True Love". Kinga pyta o swoją przyszłość
"True Love". Kinga pyta o swoją przyszłość
"True Love". Kamil jest zazdrosny o Julię
"True Love". Kamil jest zazdrosny o Julię
Na horyzoncie pojawiły się ciemne chmury. Najsilniejszy dotąd związek Oliwii i Kuby wchodzi w fazę kryzysu. Kuba nie jest tak lojalny wobec partnerki, jak deklarował. Mieszkańcy willi będą mogli dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości. Czy przepowiednie szamanki się sprawdzą?

"True Love". Co się wydarzy w 16. odcinku?

Odejście Marcina odbije się szerokim echem wśród mieszkańców domu. W szczególności Oliwia będzie opłakiwać stratę jednej z najbliższych jej osób. Chciałaby, by w tym trudnym momencie wspierał ją Kuba. Niestety, postawa partnera bardzo ją rozczaruje.

Kuba tuż po Ceremonii Miłości nabierze sporych wątpliwości co do relacji z Oliwią. Zaprosi Julię na poważną rozmowę, żeby sprawdzić, czy mają wobec siebie takie same zamiary. Okaże się, że najmłodsza uczestniczka rozważa zakończenie związku z Kamilem i mogłaby bliżej poznać Jakuba.

Kolejnego dnia uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, by spojrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co los zapisał im w kartach i jakie jest ich przeznaczenie. A to wszystko za sprawą wizyty szamanki, która poszuka odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Czy przepowiednie rozświetlą im drogę, którą powinni kroczyć, by spotkać prawdziwą miłość? A może interpretacje wróżb sprawią, że sytuacja w willi stanie się jeszcze bardziej skomplikowana? O tym przekonamy się już w 16. odcinku "True Love".

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla