Ewa Drzyzga ucieknie na wagary? "Agnieszka będzie w studio jak pilna uczennica"

Autor:
Oskar
Netkowski
Ewa Drzyzga opowiedziała o wiosennych rytuałach
Ewa Drzyzga opowiedziała o wiosennych rytuałach Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/20

Ewa Drzyzga dobrze wie, że zwiastun wiosny to nie tylko słońce i piękna aura, ale także wagary... Dziennikarka pół żartem, pół serio powiedziała, jak mogłaby zaskoczyć widzów. Czy nasza prowadząca ucieknie z programu?

Ewa Drzyzga o wiośnie w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą program śniadaniowy Dzień Dobry TVN od września 2020 roku. Obie kobiety od samego początku cieszyły się, że mogą tworzyć duet. Na przestrzeni lat Ewa Drzyzga zdobyła popularność i sympatię widzów, dzięki jej kultowym "Rozmowom w toku".

Prowadzący poranny program prezentują od niedawna w player.pl wywiady ze znanymi osobistościami. Dziennikarka nie kryje, że tęskniła za kontaktem z rozmówcami. - 17 lat się gadało, więc brakowało tych rozmów - powiedziała.

Ewa Drzyzga wspominała szkolne czasy

Uwielbiana przez widzów i słuchaczy dziennikarka i prezenterka studiowała filologię rosyjską. I choć przystanków kariery, zanim gwiazda zaczęła pracę w TVN, było trochę, doskonale pamięta szkolne czasy. Zapytana o wiosnę i wagary, odpowiedziała:

- Nic mi oficjalnie nie wiadomo, żeby były one odnotowane. Czy mogłabym pójść na wagary z programu? Mogłabym uciec z programu z kamerą. Agnieszka jak pilna uczennica będzie prowadziła tu w studio, a ja skoczę na miasto.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości