"Milionerzy". Agnieszka Suchora o emocjach przed rozgrywką. "Można się wywalić na pierwszym pytaniu"

Reporter:
Oskar Netkowski
"Milionerzy". Agnieszka Suchora w odcinku na Dzień Kobiet
"Milionerzy". Agnieszka Suchora w odcinku na Dzień Kobiet Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/20

Agnieszka Suchora w towarzystwie Agaty Kuleszy już 7 marca zasiądzie naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Wszystko po to, by wygrać jak największą sumę dla Fundacji TVN. Aktorka nie kryje, że udział w show kosztuje ją sporo nerwów. - W jakimś sensie wystawia się swoje intelektualne zdolności na ocenę. Lęk przed kompromitacją ma każdy z nas - przyznała w rozmowie z Oskarem Netkowski z Dzień Dobry TVN Online.

Agnieszka Suchora zagra o milion

Agnieszka Suchora dobrze znana jest widzom Teatru Współczesnego. Na jego deskach występuje już od ponad 30 lat. Aktorka w 1990 roku ukończyła studia na PWST w Warszawie. Występowała m.in. w kultowym Kabarecie Olgi Lipińskiej. Popularność zagwarantowała jej rola siostry Basi Es w sitcomie telewizyjnym "Daleko od noszy". Gwiazda jest także współwłaścicielką sklepu wnętrzarskiego "A&A Bath" w Warszawie oraz projektantką wnętrz i mebli.

Z okazji Dnia Kobiet widzowie TVN będą mieli szansę zobaczyć aktorkę w niecodziennej roli. Razem z innymi gwiazdami, zawalczy o milion złotych. Towarzyszyć jej będzie Agata Kulesza. Wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN. Specjalny odcinek "Milionerów" będzie można zobaczyć we wtorek, 7 marca o godzinie 20.55 na antenie stacji TVN.

"Milionerzy" w Dzień Kobiet. Agnieszka Suchora zagra z Agatą Kuleszą

Agnieszka Suchora nigdy nie brała udziału w "Milionerach". Choć jej partnerką w grze będzie Agata Kulesza, aktorka odczuwa stres.

- Gra się o cudze pieniądze na szczytny cel, w jakimś sensie wystawia się swoje intelektualne zdolności na ocenę. Lęk przed kompromitacją ma każdy z nas. Sytuacja studia, muzyki i atmosfery jest taka, że można się wywalić na pierwszym pytaniu - powiedziała w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl, Agnieszka Suchora.

- Trzeba traktować to jako zabawę, działalność charytatywną, ale stres jest i czuję się jak przed maturą. Spędziłyśmy z Agatą parę dni na przygotowaniach. Zagrałyśmy też online, powyjmowałam słowniki i encyklopedie, ale tak jak przed maturą, nie nauczymy się wszystkiego w dwa wieczory - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości