Gwiazdy

"Krótka Piłka z..." Hubertem Urbańskim. Czy prowadzący teleturniej "Milionerzy" jest nieomylny?

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Hubertem Urbańskim
Krótka piłka z Hubertem Urbańskim Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Hubert Urbański był gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka z..." Mateusza Hładkiego. Prezenter pokazał naszemu reporterowi studio, w którym nagrywany jest program "Milionerzy". Zdradził też, ile wpadek zaliczył na antenie oraz kim chciał zostać, gdy był małym chłopcem.

Nieomylny Hubert Urbański

Hubert Urbański spotkał się z Mateuszem Hładkim w studiu, gdzie nagrywany jest od 1999 roku ulubiony teleturniej Polaków - "Milionerzy".

- Trafiliście na moment kiedy nie ma widowni, nie ma zawodników, nie ma pełnego światła. (...) 20 lat temu jak graliśmy, to pod szklaną podłogą, były takie freznele, ciężkie lampy, które grzały jak w szklarni, w związku z tym wszyscy musieliśmy się co dziesięć minut wycierać, ocierać z potu. - wspomina początki nagrań Hubert.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ostateczną decyzją Huberta jest to, że jak deklaruje nigdy nie odpowie na żadne pytanie w Milionerach.

- Na miejscu uczestnika siedziałem tylko dla zgrywy, ale nigdy nie odpowiadałem na żadne pytania i od razu chcę to powiedzieć wyraźnie, nigdy nie będę tam siedział - mówi Hubert. Dlaczego? - Cały urok polega na tym właśnie, że ja jestem nieomylny, ale nikt tego nigdy nie sprawdził i nie sprawdzi - żartuje Urbański.

Wpadki w "Milionerach"

Oglądając program z udziałem nienagannego prezentera, widzowie często zastanawiają się, czy zdarzają mu się kiedykolwiek wpadki. Nie mógł o to, nie zapytać dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

- Bardzo wiele wpadek, ale one wszystkie zostały skrzętnie wycięte i kopie zostały spalone - odpowiedział żartem Hubert.

Hubert Urbański pilotem samolotu?

Niewielu z nas jest sobie w stanie wyobrazić brak Huberta Urbańskiego w telewizji, okazuje się jednak, że jako mały chłopiec marzył o zupełnie innej karierze.

- O rany! Chciałem być pilotem samolotów pasażerskich i robiłem sobie na wakacjach, spędzając czas na wsi, taką kabinę, w której ustawiałem różne manometry, stare zegary i udawałem, że to jest mój kokpit. Straszna głupota, ale to był jeden z najbardziej ekscytujących projektów w całym moim życiu. Nie pamiętam, żebym czuł później taką ekscytację jak wtedy - z uśmiechem wspominał swoje dziecięce marzenia Hubert Urbański.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości