Gwiazdy

"Krótka piłka" z Małgorzatą Foremniak. O jakiej roli marzy?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Małgorzatą Foremniak
Dzień Dobry TVNKrótka piłka z Małgorzatą Foremniak

Małgorzata Foremniak była gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka z..." Mateusza Hładkiego. Aktorka oprowadziła widzów po teatrze i zdradziła m.in., kogo zabrałaby na bezludną wyspę.

Tajemnice Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak spotkała się z Mateuszem Hładkim w teatrze Mała Warszawa, gdzie przygotowywała się do wejścia na scenę. Powtarzała tekst do spektaklu "Imię".

- Bardzo fajna sztuka, dynamiczna, bardzo życiowa. Można się pośmiać, ale trochę jest też goryczy życiowej - opowiedziała aktorka.

Gdy Małgorzata Foremniak wchodzi w nowy spektakl, to w teatrze jest codziennie. Od rana do wieczora przez miesiąc, a nawet dwa. Na scenie chciałaby pojawić się u boku Jolanty Fraszyńskiej, bo uważa, że jest zwierzęciem scenicznym. Na bezludną wyspę chciałaby zabrać całą ekipę programu "Mam talent", ale poproszona o jedno nazwisko, wybrała Agnieszkę Chylińską. Aktorka zdradziła również, jaki ma talent, o którym do tej pory nie wspominała. Okazuje się, że robi pyszny pasztet, bigos i barszcz czerwony.

Aktorka dzień zaczyna od porządnego przeciągania się w łóżku. Wyjawiła także, że najchętniej regeneruje się poza miastem. Jak mówi, nie chce mieć nic wspólnego z cywilizacją. Relaksują ją góry, morze, cisza i przyroda.

Jakie cechy lubi w sobie Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak zdradziła także, że zawsze, kiedy wychodzi na scenę, ma tremę. Jak wspomniała, aktor ma ją zawsze i trudno mu się od tego uwolnić. Kiedy zapomni tekstu, próbuje improwizować, ale także ważna jest współpraca i pomoc partnera czy partnerki scenicznej.

- To są straszne chwile i czasem mi się śnią takie chwile - wyznała.

Aktorka stara się dbać o figurę. Przede wszystkim dobrze się odżywia, ale z ćwiczeniami bywa różnie. Lubi siebie za poczucie humoru, a nie lubi w sobie tego, że często się spóźnia i czas przepływa jej przez palce. Jej ulubionymi kosmetykami są wyciskane świeżo oleje. A o jakiej roli marzy?

- Chcę zagrać Cruellę w wydaniu polskim - powiedziała.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości