Gwiazdy

Czy Hubert Urbański ma kolekcję garniturów? "Ubiór to nie jest w ogóle moja religia"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Hubert Urbański o podejściu do mody
Hubert Urbański o podejściu do modyDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Hubert Urbański wziął udział w sesji zdjęciowej z okazji 25. urodzin stacji TVN. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską opowiedział, jak czuł się na planie oraz jaki ma stosunek do mody. Zdradził też, czy w jego szafie wisi kolekcja garniturów, w których prowadzi "Milionerów".

Hubert Urbański o sesji zdjęciowej

Hubert Urbański wystąpił w sesji zdjęciowej do magazynu Viva z okazji 25-lecia stacji TVN. Na planie postanowiliśmy zapytać go, jak się czuje, pozując przed aparatem.

- Oczywiście to jest bardzo miłe, bo wszyscy robią wszystko dla ciebie, ubierają i malują. A jednak to jest taka sytuacja zupełnie wyrwana z kontekstu. Jest fajnie, bo jest Bartek Wieczorek, dużo sympatycznych ludzi. Będę w super towarzystwie na tych zdjęciach - podkreślił Hubert Urbański.

Na zdjęciu obok prezentera wystąpiły takie gwiazdy, jak: Dorota Szelągowska, Maja Ostaszewska, Anita Werner, Magdalena Różdżka oraz Tomasz Zubilewicz.

Hubert Urbański o modzie

Widzowie "Milionerów" przede wszystkim kojarzą Huberta Urbańskiego z bardzo eleganckim stylem. W programie zawsze ma na sobie garnitur. Zapytaliśmy go, czy w jego szafie znajduje się kolekcja tych męskich kompletów.

- Nie mam kolekcji garniturów. Mam fajne garnitury w programie, które są moimi garniturami do programu. Oprócz tego mam parę garniturów w domu, w których chodzę w przeróżnych sytuacjach, niekoniecznie bardzo oficjalnych i niekoniecznie, jak prowadzę "Milionerów" - tłumaczył Urbański.

- Do innych prac zakładam też garnitury często, ale dla mnie to jest takie narzędzie pracy. Jak górnik zakłada kask, czy jak ktoś idzie na budowę, to zakłada kask, żeby śruba w głowę go nie uderzyła, jak spadnie z rusztowania. A ja zakładam garnitur. Na co dzień też czasami lubię założyć garnitur, ale bardzo często chodzę bez garnituru. Powiem tak, ubiór to nie jest w ogóle moja religia - dodał.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości