Gwiazdy

Magda Pyznar cierpiała na depresję przez hejterkę. "Byłam wykończona psychicznie"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Magda Pyznar w rozmowie z Darią Pacańską
Magda Pyznar w rozmowie z Darią Pacańską
wideo 2/6

Magdalena Pyznar kiedyś była uczestniczką kontrowersyjnego reality show. Obecnie jest mamą, która z powodzeniem prowadzi swoje firmy, aktywnie działa w mediach społecznościowych, a od niedawna pisze też książki. Dziennikarka dziendobry.tvn.pl spotkała się z pisarką na premierze jej drugiej powieści zatytułowanej "Sankcja", kontynuacji debiutanckiej "60". W tej historii pojawił się przerażający wątek hejterki, który, jak się okazuje, wydarzył się naprawdę.

Premiera książki Magdaleny Pyznar

Magdalena Pyznar do tej pory działała prężnie w mediach społecznościowych i rozwijała swoje biznesy. Ponad rok temu światło dzienne ujrzała jej debiutancka powieść "60". Teraz autorka świętuje wydanie drugiej części, czyli "Sankcji".

- To jest chyba najważniejszy, poza narodzinami mojego dziecka, dzień w moim życiu. Jestem bardzo zestresowana - przyznała w rozmowie z Darią Pacańską z serwisu dziendobry.tvn.

I dodała:

- Pisanie książek od zawsze we mnie siedziało. Zawsze rewelacyjnie się w tym czułam. Cały czas szukałam takiej drogi, o czym napisać. Jak przeszłam tę przemianę, to wszyscy mówili, żebym napisała coś na temat tej przemiany, na temat motywowania innych osób. W międzyczasie stwierdziłam, że lubię czytać kryminały, w całym życiu przeczytałam ich całe mnóstwo. Stwierdziłam, że pójdę właśnie w tę stronę.

Magda Pyznar opisała w książce swoją hejterkę

Jedno z pytań, które najczęściej pojawia się wśród obserwatorów Magdy Pyznar, brzmi: czy wydarzenia z jej książek są inspirowane prawdziwym życiem? Autorka wyjaśnia, że historia nie została przeniesiona jeden do jednego, ale kilka wątków miało miejsce w rzeczywistości.

- Na pewno zdarzyła się taka miłość i na pewno zdarzyła się sytuacja z hejterką. Tutaj mówimy o książce "60". Sytuacja z hejterką, w prawdziwym życiu, zakończyła się w sądzie, zresztą wygraną. Ja to bardzo ciężko przeżyłam, aż nawet jak teraz o tym mówię, to trochę mnie chwyta za gardło - powiedziała poruszona.

To niezwykle trudny temat dla pisarki. Piekło, które zgotowała jej inna kobieta w sieci, odbiło się na jej zdrowiu. Jednak Pyznar chce o tym mówić głośno, bo nadal takie przestępstwa są pomijane w naszym kraju.

- Takie sytuacje dzieją się z hejtem i to są czasami takie słowa, że bolą. Bardzo przeżyłam to i korzystałam z pomocy psychologa. Nie radziłam sobie z tym, byłam po prostu wykończona psychicznie, miałam depresję. Niestety organy ścigania totalnie nic z tym nie robią. W dzisiejszych czasach dosłownie musiałby ci ktoś wbić nóż w plecy, żeby nagle odkryli, że ktoś cię hejtuje w sieci albo nęka czy prześladuje. Ja wytoczyłam sprawę sama, osobiście, dlatego chcę mówić o tym, bo chciałabym żeby się to po prostu zmieniło - wyznała.

Magda Pyznar o karierze i miłości

Magda Pyznar swoją drogę w showbiznesie zaczęła od udziału w kontrowersyjnym reality show, który w dużej mierze polegał na ciągłym imprezowaniu. Jej życie zmieniło się, kiedy pojawiła się prawdziwa miłość.

- Przez pewien czas dużo szalałam, jeżeli chodzi o takie życie, powiedzmy do 26. roku życia. Natomiast spotkałam na swojej drodze mężczyznę, który wyciągnął mnie z tego. Naprawdę jestem mu za to wdzięczna, bo poprowadził mnie taką drogą, że tutaj siedzę też dzięki niemu - stwierdziła. Jak podkreśliła, od razu wiedziała, że to jest "to" i wówczas zrezygnowała z udziału w programie. Poczuła się otoczona opieką, wartościowa, a jej partner zobaczył w niej to, czego wiele osób nie było w stanie dostrzec.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości