Gwiazdy

Jaka jest nowa część filmu "Listy do M. 5"? "Tutaj kryje się jakiś morał"

Gwiazdy

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Reporter:
Daria Pacańska
Relacja z premiery "Listów do M. 5"
Relacja z premiery "Listów do M. 5"
wideo 2/6

Piąta część "Listów do M." to mnóstwo humoru, świątecznego ciepła i oczywiście świetna obsada. Reporterka Dzień Dobry TVN Daria Pacańska wybrała się na uroczystą premierę filmu i zapytała aktorów o ich odczucia względem nowej części kultowej produkcji.

Co aktorzy sądzą o "Listach do M. 5"?

Powstała piąta część filmu "Listów do M.". W każdej edycji zagrał Tomasz Karolak. Czy aktor, wracając na plan produkcji, aktor czuł się trochę, jakby wracał na plan serialu. - Serial jest bardziej skumulowany. My ten serial robimy 12 lat, ale jest coś takiego, że stworzyliśmy sagę filmową - powiedział.

- Wydaje mi się, że młodnieję z części na część - przyznał Wojciech Malajkat, którzy także zagrał we wszystkich edycjach filmu.

W piątej części pojawił się Mateusz Banasiuk. - Już od zdjęć próbnych bardzo cieszyłem się, że zagram z tymi fantastycznymi aktorami. To jest absolutnie film dla widzów, który ma bawić, wzruszać, odpowiednio nastrajać. To nie są tylko oderwane od siebie historie, tylko tu kryje się jakiś morał, puenta za każdym razem. Jest tak dużo bohaterów, że każdy może znaleźć coś dla siebie. To jest piękne w tej opowieści, ta wielowątkowość, uczucia i emocje - stwierdził.

Kolejna część - nowe twarze

Aktorem, którego zobaczymy w obsadzie piątej części produkcji jest Jan Peszek. - Ja się cieszę za każdym razem, gdy nowe twarze dołączają do tej rodziny "Listów do M.". (...) (Jan Peszek - przyp. red.) wprowadził taką jakościowość wielką do naszej produkcji - powiedział Piotr Adamczyk.

"Listy do M. 5" można oglądać w kinach od 4 listopada.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości