Piotr Adamczyk

  Piotr Adamczyk

  W 2011 roku na antenie TVN pojawił się "Przepis na życie". Doskonały scenariusz i gwiazdorska obsada były kluczem do sukcesu produkcji, która szybko zdobyła sympatię widzów oraz cieszyła się dużą oglądalnością. Czy Magdalena Kumorek, wcielająca się w Ankę, główną bohaterkę, pamięta jeszcze fabułę serialu? Mateusz Hładki postanowił to sprawdzić!

  Karolina Szymczak, żona aktora Piotra Adamczyka, to aktorka, modelka i studentka psychologii klinicznej. 29-latka znana z filmu "Polityka" od dawna zmaga się z endometriozą - podstępną, nierzadko źle diagnozowaną chorobą, która dotyczy milionów kobiet na całym świecie. Niedawno Karolina przeszła operację, a teraz zamierza wspierać inne pacjentki. Na czym polega endometrioza? Jak przebiega leczenie? To w naszym programie wyjaśniała dr Katarzyna Skórzewska.

  Wakacje to czas relaksu, zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu z nas nie może wyobrazić sobie letniego odpoczynku grillowania w towarzystwie najbliższych. Jedną z tych osób jest Piotr Adamczyk, który jak się okazuje jest nie tylko smakoszem potraw z rusztu, ale i mistrzem w ich przyrządzaniu.

  Wyprodukowany przez naszą stację film Listy do M. 3 pobił właśnie kolejny rekord - obejrzało go już ponad 2 200 000 widzów. We wszystkich trzech częściach zagrał Piotr Adamczyk. Partneruje mu Agnieszka Dygant. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy dobrze się bawi grając Szczepana? Jak zareagował, kiedy okazało się, że w trzeciej części jego bohater został dziadkiem? Ile lat znają się z Agnieszką Dygant? Gdzie się poznali? Dlaczego w młodości miał przezwisko "Węgier"? Jak aktor spędzi tegoroczne Święta?

  W Listach do M. Piotr Adamczyk wciela się w rolę Szczepana. Co się dzieje z graną przez aktora postacią w trzeciej części filmu? Z Piotrem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. W czasie ich spotkania doszło do pewnego zgrzytu. O co poszło? ;)

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę komedii romantycznej "Listy do M. 3". Czym zaskoczy nas kolejna część kinowego hitu? O swojej przygodzie z "naszą odpowiedzią na brytyjskie hity świąteczne" opowiedzieli: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Magdalena Różczka. "Marka Apart musiała być obecna w tej produkcji" - powiedziała Helena Palej, PR manager marki.

  Piotr Adamczyk zagrał w dwóch częściach Listów do M. Nie mogło go też zabraknąć w trzeciej odsłonie filmu. Co się wydarzy w życiu bohatera granego przez niego? Czy związek Szczepana nadal będzie burzliwy? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również od niego, jak wygląda praca na planie komedii romantycznej.

  Piotr Adamczyk i Czesław Mozil Mają swoje własne restauracje. Kuba Wesołowski - hotel, a Marcin Prokop założył agencję mówców. Dlaczego gwiazdy otwierają własne biznesy? W jakie branże zaangażowali się: Rafał Maślak, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah? Ich interesy odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Ruszyły zdjęcia do trzeciej części filmu Listy do M. W najnowszej produkcji na pewno nie zabraknie Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka. Tym razem grani przez nich bohaterowie zostaną dziadkami. Jak aktorzy odnaleźli się w rolach młodych dziadków? Agnieszkę i Piotra odwiedziła na planie dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W końcu odbyła się długo oczekiwana premiera filmu "Sztuka kochania". Film pojawi się na ekranach polskich kin 27 stycznia. Kiedy gwiazdy, które w nim zagrały po raz pierwszy, zetknęły się z książką Michaliny Wisłockiej? Co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej obiecał na premierze Piotr Adamczyk? Jak do roli przygotowywała się Magdalena Boczarska? I jakie reakcje widowni wywołał film?

  W Sztuce kochania Piotr Adamczyk zagrał męża Michaliny Wisłockiej. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy się, czy podobał się sobie w tej roli, czy nie miał problemów z pokazywaniem nagości i z jakiego powodu nie miał dublera.

  27 stycznia na ekranach kin pojawi się wyczekiwany przez wszystkich film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na przedpremierowym pokazie i rozmawiała z członkami obsady: Marią Sadowską, Borysem Szycem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Piotrem Adamczykiem, Katarzyną Kwiatkowską i Magdaleną Boczarską. Gdzie odbył się casting do filmu? Kto wybierał partnerów Magdaleny Boczarskiej? Czy w scenach łóżkowych pojawiają się dublerzy?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska podczas konferencji filmowej poświęconej legalnemu korzystaniu z kultury i walce z piractwem spotkała się z Joanną Kulig i Piotrem Adamczykiem. Ci aktorzy otrzymują nagrody o znaczeniu międzynarodowym. Grają również w zagranicznych produkcjach. Dlaczego - według nich - filmy należy ściągać z legalnych źródeł i jak odróżnić je od tych pirackich?

  W tym roku minie 40 lat od premiery „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej – rewolucyjnej książki traktującej o naszym życiu seksualnym. Wydawałoby się, że Polacy zdążyli przez ten czas odrobić lekcję z rozmawiania o swojej seksualności. Okazuje się, że niekoniecznie. Z tego też powodu powstała ogólnopolska kampania „Kochanie to Sztuka” pod patronatem Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego.

  Arkadiusz Jakubik o odchudzaniu, Agata Kulesza o swoich nowych wyzwaniach, Michał Żurawski o Azja Express i Piotr Adamczyk o przełomowej roli - opowiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Mateusz poczęstował Anię Klaczyńską i Andrzeja Sołtysika napojem z chlorelli, na punkcie której oszalały polskie gwiazdy. Czy ten napój przypadł im do gustu?