Gwiazdy

Tom Grabowski w "40 kontra 20". Kim jest uczestnik programu?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Tom Grabowski

Tom Grabowski to jeden z dwóch singli, którzy wystąpią w drugiej edycji lubianego przez widzów randkowego show "40 kontra 20". W rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział o sobie i o tym, co działo się na słonecznej Krecie. Kim jest czterdziestolatek?

Tom Grabowski w "40 kontra 20"

Tom Grabowski pojawi się w drugiej edycji show "40 kontra 20". Przystojny, doświadczony i przedsiębiorczy mężczyzna zamieszka w luksusowej willi na Krecie. Jest właścicielem agencji nieruchomości, modelem. Przed laty z sukcesami startował w konkursach na Mistera Polski. Zdobył tytuł II vice mistera, ale - jak wspomina - główna nagroda została mu odebrana, ponieważ nie był studentem.

- Trzeba to powiedzieć, trzeba o to walczyć. Nie każdy w młodym wieku może sobie pozwolić na studia, bo sytuacja go zmusza, że musi pracować - podkreślił Tom.

Polskie gwiazdy wspierają Ukrainę

Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla UkrainyDaniel Olbrychski
wideo 2/5

W programie "40 kontra 20" chciał odnaleźć miłość.

- Moi znajomi, dowiadując się, że idę do tego programu, powiedzieli: "Tom, to jest tak, że najpierw byłeś ty, a później wymyślili ten program". Tak, oczywiście, poszedłem do tego programu, żeby znaleźć dziewczynę, żeby znaleźć dla siebie kobietę, swoją miłość. Dużo się działo, bardzo dużo się działo - powiedział Grabowski.

Jakiej kobiety szukał w programie?

- Poszedłem chyba na żywioł i to jest tak, że czasami z kimś się spotykasz, patrzysz się komuś w oczy i mówisz: "o kurcze" i tak podcina ci nogi. Chciałbyś spróbować, poznać tę osobę bliżej, chciałbyś zobaczyć, czy coś między wami może być. Nie zakładałem, czy ma być niska czy wysoka, czy ma mieć 20 czy 40 lat. Poszedłem tam i chciałem popłynąć - wyznał w rozmowie z Dzień Dobry TVN Online .

"40 kontra 20" - druga edycja

Tom Grabowski o względy kobiet będzie walczył z 28-latkiem - Tomkiem Zarzyckim, który w 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Stanął także na podium w wyborach światowych. Pracuje jako model - głównie za granicą. W wolnych chwilach uprawia sporty ekstremalne.

Randkowe show widzowie będą mogli zobaczyć już wkrótce na antenie TVN 7.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości