- Policja w prowincji Misiones na północy Argentyny zatrzymała mężczyznę, który, będąc pod wpływem alkoholu, wiózł samochodem sześcioro swoich dzieci.
- W czasie interwencji policjantka nakarmiła jedno z nich piersią – podały argentyńskie media.
Dalsza część tekstu pod wideo:
Argentyna. W czasie interwencji policjantka nakarmiła dziecko piersią
Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem czasu lokalnego w miejscowości El Soberbio w Misiones. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Fiata Uno, którym – jak się okazało – podróżował 29-latek i sześcioro dzieci w wieku od pięciu miesięcy do ośmiu lat. Najmłodsze z dzieci nie przestawało płakać, więc jedna z policjantek, która sama jest karmiącą matką, nakarmiła je własną piersią – podała telewizja TN.
Pijany wiózł szóstkę dzieci. Ich matka złożyła zawiadomienie o przemocy
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-latek spożywał alkohol w domu, a następnie pokłócił się z matką dzieci, która opuściła mieszkanie ze strachu. Mężczyzna wyjechał wraz z dziećmi, by ją odszukać, ale wtedy zatrzymała go policja. Badania laboratoryjne potwierdziły, że kierowca pojazdu był nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany. Matka dzieci złożyła później zawiadomienie o przemocy ze względu na płeć i wniosła o wsparcie pomocy społecznej.
Zobacz także:
- Samolot śmiertelnie potrącił człowieka. Jak doszło do tej tragedii?
- Minister zdrowia potwierdza. Wirus z pokładu Hondiusa już we Francji
- Uzbrojony mężczyzna w kominiarce gonił byłego księcia Andrzeja. Sprawę bada policja