Wyzwania, dramaty i intrygi. O czym jest nowy serial "Sekrety życia"?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Izolda Sanetra
Z wizytą na planie nowego serialu
Z wizytą na planie nowego serialu Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Sekrety życia" to nowy serial TVN, który pozwala widzom śledzić losy trenerów oraz ich podopiecznych. Prawdziwe historie, realne problemy i zupełnie nowe twarze zaintrygują każdego, kogo interesują problemy młodych ludzi. Kiedy i gdzie oglądać "Sekrety życia"?

"Sekrety życia" - nowy serial TVN. O czym jest?

"Sekrety życia" to nowy serial paradokumentalny, którego scenariusz bazuje na wydarzeniach z codzienności młodych ludzi w dużym mieście. Akcja programu rozgrywa się na siłowni i prezentuje wyzwania oraz dramaty, którym muszą stawić czoła trenerzy personalni oraz ich podopieczni. Na planie paradokumentu pojawili się aktorzy-amatorzy, prawdziwi trenerzy, a nawet – tancerka.

- Jestem ojcem 5-letniego Saszy, jestem bratem 17-letniej Ani i idąc tym tokiem rozumienia, najbardziej dotykają mnie takie odcinki, gdzie pokazywane są problemy młodych ludzi - mówił trener i aktor, Maksym Riznyk.

Program przedstawia problemy, z którymi mierzą się współcześnie młodzi ludzie: choroby psychiczne, kłopoty w związkach, walka o perfekcyjną sylwetkę. W paradokumencie nie zabraknie sytuacji, które są inspirowane prawdziwymi zdarzeniami.

Gdzie i kiedy oglądać "Sekrety życia"?

"Sekrety życia" to serial obyczajowy, który pokaże dylematy klientów klubu sportowego. Program można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55 w stacji TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Izolda Sanetra

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości