"The Last of Us" odcinek specjalny. Jak powstał serial?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Polska premiera serialu "The Last of Us"
Polska premiera serialu "The Last of Us"TVN/TVN24/HBO
wideo 2/4

HBO już jakiś czas temu zapowiedziało dodatkowy odcinek "The Last of Us". Miał on być wyemitowany zaraz po zakończeniu pierwszego sezonu serialu. Wiadomo już, kiedy będzie można go obejrzeć. O czym będzie i kiedy emisja?

Dodatkowy odcinek "The Last of Us" - o czym będzie?

Dodatkowy odcinek "The Last of Us" wkrótce będzie można oglądać na platformie HBO Max. Odcinek specjalny będzie nosił tytuł "Na planie serialu The Last of Us". Jak sama nazwa wskazuje, będziemy mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób powstał serial, charakteryzacje i kostiumy, ale nie tylko. Pokazane zostaną również bloopersy, czyli śmieszne wpadki aktorów podczas kręcenia serialu.

Jedną z zapowiedzi takich wpadek można było już zobaczyć. W sieci pokazało się nagranie, na którym w finałowej scenie Pedro Pascal zapomina, co miał powiedzieć. Zamiast powiedzieć wers Joela, zaczął się śmiać. Więcej ciekawostek o hitowym serialu będzie można zobaczyć już za kilka dni.

Kiedy oglądać dodatkowy odcinek "The Last of Us"?

Dodatkowy odcinek specjalny będzie można obejrzeć w poniedziałek 27 marca o godzinie 18:00. Cały pierwszy sezon jest dostępny na platformie HBO Max. 

Serial spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem zarówno krytyków oraz fanów gry, jak i nowych widzów. Wywoływał duże emocje, a do tego poszerzona została fabuła producenta "Naughty Dog". Już teraz zapowiedziany został nie tylko drugi sezon, ale i kolejne. Nie podano jednak, ile ostatecznie ich powstanie. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Kravitz / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości