Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki razem na ekranie i w życiu. "Prawdą jest, że się kłócimy"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Razem na ekranie i w życiu
Razem na ekranie i w życiuDzień Dobry TVN
wideo 2/18

Fani Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego mają powody do radości. Aktorska para zdecydowała się połączyć siły we wspólnym projekcie, zasilając szeregi obsady serialu "Mój agent 2". W Dzień Dobry TVN małżonkowie odsłonili kulisy pracy na planie produkcji, opowiedzieli też o licznych zaletach pracy we dwoje.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki w serialu "Mój agent 2"

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki nie stronią od wspólnych wyzwań zawodowych. Widzowie będą mogli podziwiać kunszt ich umiejętności w pierwszym odcinku serialu "Mój agent 2", który zostanie wyemitowany już 16 kwietnia o godz. 21:35 na antenie TVN. W tym miejscu warto podkreślić, że nie jest to pierwsza produkcja, w której uznani aktorzy wystąpili razem.

- My lubimy ze sobą pracować. Poznaliśmy się na planie (...). To jest fantastyczne mieć kogoś, z kim możesz porozmawiać o tej swojej roli (...). To jest cudowne mieć takiego partnera - przyznała Agnieszka Więdłocha, a jej słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony męża.

- My akurat mamy podobne podejście do zawodu - takie pełne pasji (...). My się tym razem nakręcamy - stwierdził Antoni Pawlicki.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki - razem w życiu i na ekranie

Praca na planie serialu "Mój agent 2" była dla Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego ciekawym doświadczeniem. Artyści odegrali role małżonków, którzy korzystają z usług tej samej agencji aktorskiej. Można powiedzieć, że wcielili się w samych siebie, bo ten scenariusz w dużej mierze pokrywa się z rzeczywistością.

- Prawdą jest, że się kłócimy i że mamy jednego agenta (...). Trochę ta rzeczywistość jest upiększona, chociażby pod względem zasobności finansowej agencji, tych kontraktów. W polskiej rzeczywistości to jest trochę bardziej przaśne (...). Agencje nie mają takich ekskluzywnych biur. Rynek jest mniejszy - zauważył Antoni Pawlicki.

"Mój agent 2" - gdzie i kiedy oglądać?

"Mój agent" to produkcja bazująca na francuskiej formule. Serial można oglądać w każdą niedzielę o godz. 21:35 na antenie TVN. Obydwa sezony dostępne są w serwisie Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości