antoni pawlicki

  Na zdjęciach Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca, Olga Bołądź, Antek Pawlicki i Adam Fidusiewicz. Gwiazdy zapozowały do niezwykłego kalendarza, który łączy pokolenia i wspiera najmłodszych. O szczytnym celu, jaki im przyświeca, uczestnicy akcji opowiedzieli w naszym programie.

  Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki spędzają czas w izolacji bardzo intensywnie. Nie dość, że wspólnie nagrali audioserial, wozili paczki Powstańcom, to także pomagali biebrzańskim strażakom. W programie opowiedzieli o swoich projektach i akcjach, w których brali udział.

  Antoni Pawlicki postanowił oddać swoją wygraną z "Azja Express" na cele charytatywne. Kto otrzyma pieniądze? I czemu jego zdaniem warto pomagać? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Czarne charaktery, ale z ogromnym sercem" - tak w Dzień Dobry TVN powiedziała o nich Dorota Wellman. Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz to zwycięzcy "Azja Express 2". Czy udział w programie wpłynął na ich relację? Planują wrócić do Indii? I na co postanowili przeznaczyć wygraną?

  Już dziś o godz. 21:30 zapraszamy przed telewizory na premierowy odcinek drugiej edycji programu "Azja Express". Pierwsza edycja okazała się wielkim przebojem, a druga nie będzie gorsza, bo gwiazdy, które się w niej pojawią - jak mówi Marcin Prokop - są prima sort. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilkoro uczestników tej edycji m.in.: Martę Wierzbicką, Joannę Przetakiewicz, Michała Piróga, Dorotę Gardias i Antoniego Pawlickiego. Jak wyglądały ich pierwsze dni po powrocie z Azji? Dlaczego Michał Piróg zdecydował się wziąć udział w tym programie i, którego uczestnika bardzo polubił? Po co do Azji pojechała Joanna Przetakiewicz? Która uczestniczka "leciała na" Antoniego Pawlickiego i jak Antoni wspomina swój udział w wyprawie do Azji?

  Antoni Pawlicki: "Dla mnie każdy spektakl, każda przygoda teatralna, to jest taka mała podróż do jakiegoś świata, do jakiegoś doświadczenia, do poznania jakiegoś człowieka, jakiejś rzeczywistości". O swoich pasjach, podróżach i pracy, aktor opowiedział, reporterowi Dzień Dobry Wakacje, Marcinowi Sawickiemu.

  Podczas premiery serialu "Na noże" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co i dla kogo gotują. Weronika Książkiewicz zdradziła, że gotuje tylko dla swojego syna. Co jest jego ulubioną potrawą? Na jakiej diecie jest Piotr Głowacki? I co Katarzyna Warnke gotuje dla swojego męża Piotra Stramowskiego?

  Doczekaliśmy się premiery 10. wydania Kalendarza Dżentelmeni 2016. O wyjątkowości jubileuszowej edycji dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z Olivierem Janiakiem, Antonim Pawlickim i Patrycją Markowską, która wsparła kalendarz swoją piosenką. Utwór nie ma jeszcze tytułu, dlatego możecie go zaproponować. Swoje pomysły zamieszczajcie na fanpage'u Dzień Dobry TVN. Czekamy!

  Kuba Wesołowski i Antoni Pawlicki uchodzą za przystojnych mężczyzn. Czy kiedykolwiek usłyszeli, że są za ładni do roli? Aktorów zapytała o to dziennikarka Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Warnke wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie, po obejrzeniu którego robi się gorąco. Jak ono powstało? Czy aktorka uważa się za kobietę z seksapilem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej udało się spotkać z z bardzo zajętym Antkiem Pawlickim. Co robił w Hospicjum w Pucku? Jakie sceny tam odgrywał? Jak zrozumiał co jest najważniejsze w życiu?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska postanowiła zapytać polskie gwiazdy, jakie cechy osobowości podziwiają najbardziej. Odpowiedzieli jej: aktorka Ewa Błaszczyk, aktor Janusz Gajos, aktor Antoni Pawlicki i wokalistka Kayah.

  Na ekrany kin wszedł właśnie najnowszy film małżeństwa Krauze "Papusza". Jak pierwsi widzowie odebrali produkcję, jak wyglądały przygotowania do zdjęć i, jak sami Romowie oceniają pierwszy film, jaki powstał w języku romskim? O "Papuszy" opowiedzieli nam Antoni Pawlicki i Krzysztof Krauze.

  Agnieszka Chylińska nagrywa, czy minęła się z powołaniem? Ponadto: na naszym czacie Liroy. W programie także: Krzysztof Krauze, Antoni Pawlicki i ich magiczna Papusza. Zaczynamy w sobotę od 8:30!

  W marcu na wenezuelskiej wyspie Coche trenowali najlepsi polscy zawodnicy kitesurfingowi, a wraz z gwiazdy, które stawiały pierwsze kroki w kite, między innymi, Marcin Prokop, Dorota Gardias i Anna Wendzikowska. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Antoniego Pawlickiego i kitesurfera Victora Borsuka.