Agnieszka Więdłocha

  Agnieszka Więdłocha

  Agnieszka Więdłocha od niedawna jest mamą i dobrze wie, że zdrowie psychiczne dzieci jest tak samo ważne, jak to fizyczne. Aktorka bez wahania zaangażowanych w akcję #zdrowiewgłowie, której celem jest nagłośnienie problemów dotyczących opieki psychiatrycznej w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem i zbudować Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak ocenia psychiatrię dziecięcą w Polsce.

  Już wkrótce premierę będzie miał nowy serial TVN "Receptura". Produkcja opowiada o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. Producenci odsłonili przed nami kolejne karty - poznaliśmy nowe nazwiska z obsady.

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej TVN "Receptura". Serial będzie opowiadał o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W części historycznej w roli głównej – powracająca na mały ekran – Agnieszka Więdłocha! Premiera "Receptury" odbędzie się już jesienią w TVN i na Playerze!

  Wszystkie babcie świętują dzisiaj swój dzień. O tym, jak ważna jest ich rola w życiu każdego człowieka, wie każdy z nas. Za co je kochamy? Czego nas nauczyły? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli aktorzy: Magdalena Lamparska, Agnieszka Więdłocha i Michał Mikołajczak. O swojej relacji z wnukami mówiła Irena Kamińska-Radomska, mentorka "Projektu Lady"

  Byliśmy na uroczystej premierze drugiej części hitowej komedii romantycznej "Planeta Singli 2". Film na ekrany kin wejdzie już w piątek. Z odtwórcami głównych ról rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji Dnia Kobiet o kobietach i kobiecości z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Magdalena Schejbal zdradziła, że z wiekiem coraz bardziej lubi być kobietą. W swoim ciele czuje się bardziej komfortowo. Agnieszka Więdłocha należy do filigranowych kobiet. Okazuje się, że z tego powodu mężczyźni traktują ją często z z przymrużeniem oka. Jak aktorka sobie z tym radzi? I co o święcie kobiet zdradziła Agnieszce Odeta Moro?

  "Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna. Główną rolę w filmie gra Agnieszka Więdłocha. Kim jest jej bohaterka? Czy jest bliska jej sercu? Agnieszce w filmie partneruje Bartosz Gelner. Aktorskiej parze na planie Kobiety sukcesu przyszło zagrać wiele romantycznych scen. Czy były to dla nich łatwe czy trudne sceny do zagrania? I dlaczego zanim Bartosz zagrał ukochanego Agnieszki skonsultował się z jej prywatnym narzeczonym Antonim Pawlickim? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki prywatnie są parą. Obecnie grają w sztuce Polowanie na łosia. Jak im się razem pracuje? Potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kot to najbardziej niezależne i tajemnicze zwierzę domowe, jakie możemy sobie wyobrazić. Dlatego na temat przedstawicieli tego gatunku powstało wiele mitów: że nie przywiązują się do człowieka, że są wredne i w końcu, że mogą udusić niemowlę we śnie. Czy któryś z nich jest prawdą? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to behawiorystkę Anetę Awtoniuk oraz aktorkę i posiadaczkę dwóch kotów Agnieszkę Więdłochę.

  Dziś ludzie zazwyczaj chcą się z nimi przyjaźnić, bo są sławni. Co ze znajomościami z dawnych lat? Czy polskie gwiazdy cenią sobie przyjaźń? Na te pytania, dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, odpowiedzieli: Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha, Piotr Stramowski, Grażyna Torbicka, Bartłomiej Topa i Marcin Perchuć.

  Święto Kina to ogólnopolska akcja, która ma na celu promocję polskiej i światowej kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu bilety na każdy seans kosztują jedynie 12 zł. Ambasadorami tegorocznej edycji są goście Dzień Dobry TVN - aktorzy: Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny. Zaprosiliśmy ich do studia, aby powiedzieli o tej akcji i wspólnym filmie. Kogo w nim zagrali? W jakim filmie aktorzy się poznali? Lubią chodzić do kina? Dowiedzieliśmy się również, jaką zniżkę na bilety do kina ma Piotr Kraśko ;)

  Romantyczną komedię "Planeta Singli" możemy już oglądać na ekranach kin. Jak pierwsi widzowie odebrali film, czy "Planeta" powtórzy sukces "Listów do M.? O swoim debiucie na dużym ekranie opowiedziała nam, aktorka, Agnieszka Więdłocha, a reżyser, Mitja Okorn, zdradził skąd wziął pomysł na komedię o "internetowym randkowaniu". Czy przygotowując się do filmu korzystali z portali randkowych? :)

  W lutym na ekrany kin wejdzie film „Planeta Singli”. To komedia pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. W rolach głównych zobaczymy Macieja Stuhra oraz Agnieszkę Więdłochę. W studiu Dzień Dobry TVN aktor opowiedział o nowej roli, ale także o tym, jak radzi sobie w polskim show-biznesie. Co pomaga złapać mu dystans do pracy?

  Pozuje na ściankach, udziela wywiadów i zbiera "lajki" na Instagramie. Dr Mike z USA zyskał miano najprzystojniejszego lekarza. Jakie ma plany na przyszłość? Czy wiąże je z showbiznesem? Co daje mu obecność na czerwonym dywanie. Z lekarzem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dr Mike ma powiązania z Polską.

  Nagrodę główną podczas uroczystej gali 25-lecia magazynu "Twój Styl" odebrała Danuta Wałęsa. Dlaczego Pani Prezydentowa uważa, że nagroda jej się nie należała? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, zainspirowana rozmową z Danutą Wałęsową zapytała gwiazdy o to, która kobieta w ich życiu wywarła na nich szczególny wpływ? Wiele osób wymieniło tą samą postać. Dlaczego?

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czy biżuteria to dobry pomysł na świąteczny prezent? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to polskie gwiazdy: Annę Dereszowską, Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Więdłochę, Izabelę Janachowską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę i Nataszę Urbańską.

  Imitowała zabawny, amerykański akcent. Kocha sporty zimowe, świetnie pływa na kitesurfingu. Próbuje także swoich sił w dziennikarstwie. Do puli swoich licznych talentów dołączyła... śpiewanie. Na scenie Dzień Dobry TVN Maria w singlu „Na północy”. A w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim najnowszym muzycznym projekcie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyniosła do studia zdjęcia ze ślubu Kuby Wesolskiego. Jego wybranką została Agnieszka Szczurek. W ilu sukniach wystąpiła panna młoda? Czyjego projektu były to suknie? Jakie były niespodzianki, kto je przygotował i dla kogo?

  Brytyjczycy znają go jako Jordana O'Keefe, pochodzacego z Irlandii Północnej, natomiast Polacy jako Józefa Kanię z Grodziska Mazowieckiego... Po występie w brytyjskim Mam Talent kariera chłopaka nabrała tempa. Zdecydował się nawet na polską trasę koncertową. Na szczęście znalazł kilka minut dla dziennikarki Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej ;)

  Perły, złoto, paski, kolczyki, wisiorki, okulary, łańcuszki, pierścionki. Podobno można ubrać się za 10 zł, a wystarczy dobrze dobra biżuteria i już wygląda się jak milion dolarów! Małgorzata Socha, Anna Mucha, Zosia Ślotała, Natalia Klimas, Agnieszka Więdłocha i Anna Dereszowska pokochały biżuterię!

  Nie tak dawno odbył się bieg Wings for Life World Run, które hasłem przewodnim było: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą. Wyjątkowość tego biegu polegała na tym, że jego meta była ruchoma. W imprezie wzięło udział wiele znanych osób, w tym aktorka Agnieszka Więdłocha. Przyszła do Dzień Dobry TVN ze swoją trenerką personalną Julitą Kotecką, aby opowiedzieć o przygotowaniach do biegu.