Gwiazdy

Tomasz Zubilewicz pochwalił się wspomnieniem sprzed prawie 20 lat. Nie uwierzycie, z kim prowadził prognozę pogody

Gwiazdy

Tomasz Zubilewicz

Tomasz Zubilewicz to właściwie legenda wśród prezenterów pogody. Jego zapowiedzi przyciągają przed ekrany wiele osób - także takich, które bardziej od tego, czy spodziewać się słońca, interesują zabawne komentarze prowadzącego. Na profilu Tomasza pojawił się post, który może zaskoczyć wielu fanów.

Wyjazdowa prognoza pogody

Obecnie zapowiedź prognozy pogody realizowana z różnych zakątków Polski, to właściwie chleb powszedni w naszej stacji. Nasi prezenterzy często odwiedzają ciekawe miejsca naszego kraju (i nie tylko). Prawie 20 lat temu nie było to jednak aż tak oczywiste. Tym bardziej cieszy wspomnienie opublikowane na profilu instagramowym Tomasza Zubilewicza - a na nim zaskakujący gość.

Cezary Pazura zapowiadał pogodę w TVN

Na opublikowanym przez prezentera zdjęciu widać, że przed laty prognozę pogody Tomasz zapowiadał w duecie z... Cezarym Pazurą. Sądząc po krajobrazie, który widać za plecami Zubilewicza panowie łączyli się niemalże z dwóch krańców Polski. Cezary z mazurskiej Iławy, a Tomasz stacjonował gdzieś w górach. Gdzie? Niestety nazwę miejscowości ukrył pasek. Na opublikowane przez prezentera pogody wspomnienie zareagowali też fani:

  • No no... Pamiętam. Byłem w Iławie - spisał jeden z fanów.

Nie zabrakło też odwołań do najsłynniejszego wówczas filmu w dorobku Pazury:

  • Kiler w tamtych czasach - podsumował inny.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Lockdown dobija turystykę na Warmii i Mazurach

Zobacz także:

Jak pandemia zmieniła nasze obyczaje? "To, co kiedyś uważaliśmy za nie do pomyślenia, nagle staje się całkowicie normalne"Cztery lata temu wygrali "Dom marzeń". "Musiałam postawić wszystko na jedną kartę"Siła jest kobietą. Była Świadek Jehowy: "Musiałam zacisnąć zęby i czekać na Armagedon"

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości