Styl Życia

Cztery lata temu wygrali "Dom marzeń". "Musiałam postawić wszystko na jedną kartę"

Dzień Dobry TVN

Styl Życia

Cztery lata temu wygrali "Dom marzeń". "Musiałam postawić wszystko na jedną kartę"

Dzień Dobry TVN

"Dom marzeń" to program, w którym dziesięć par budowało dom, aby mogła w nim zamieszkać tylko jedna z nich. Tymi szczęśliwcami byli Klaudia i Maciej Wolanin. O tym, jak mieszka się w tym niezwykłym domu ze zwycięską parą rozmawiała Katarzyna Jaroszyńska.

Jak wygląda dom marzeń?

W 2017 roku na antenie stacji TVN mogliśmy oglądać program "Dom marzeń". Zgłosiło się do niego dziesięć par, które wspólnie budowały dom, ale potem mogła zamieszkać w nim tylko jedna z nich. Szczęśliwymi właścicielami tytułowego domu marzeń zostali Klaudia i Maciej Wolanin. Jak wspominają udział w programie? Wierzyli, że mogą wygrać?

- Nie, w ogóle i być może dlatego udało nam się wygrać. Przyszliśmy do programu zupełnie spontanicznie i zaczęliśmy budować - mówiła Klaudia Wolanin w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską.

Jednak, aby móc wystąpić w programie oboje musieli zrezygnować z pracy. - Tak, postawiłam wszystko na jedną kartę. Maciek musiał zostawić dziadka samego w firmie, ale w utrzymanie rodzinnego interesu bardzo mocno zaangażowali się wszyscy nasi najbliżsi - dodała pani Klaudia.

Jak im się mieszka w domu marzeń? - Świetnie. Jak może nam się mieszkać źle, skoro tu jest tak pięknie. Mimo że mamy dopiero początek wiosny - mówił pan Maciej.

Co zmieniło się w domu marzeń?

Klaudia i Maciej Wolanin mieszkają w domu marzeń już cztery lata. Czy coś zmienili w jego wystroju? Okazuje się, że nie. To, co zaproponował im architekt bardzo im się podobało i idealnie wpisało się w ich własny gust.

- Dodaliśmy jedynie kilka swoich elementów, np. zasłony. Zmieniliśmy też trochę oświetlenie, ale lubimy taki minimalizm - mówiła pani Klaudia. Mimo to, jak dodała, za kilka lat, kiedy ich syn podrośnie, zapewne będą chcieli przeprowadzić generalny remont domu.

Czy to jest cudowny dom na święta? - Tak, ale pod warunkiem, że jest w nim 30 osób, tak jak dwa lata temu. Wtedy to były cudowne święta wielkanocne - mówiła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Kasia Stankiewicz wspomina pracę z Varius Manx. Podczas nagrywania jednego z klipów miała wypadek. "Straciłam przytomność"

Koszyczek wielkanocny - co musi się w nim znaleźć i dlaczego

Bartek Jędrzejak szczerze o swojej chorobie: "Zostawiałem otwarte drzwi, by ratownicy nie musieli ich wyważać"

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska
Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0