Tomasz Zubilewicz

  Tomasz Zubilewicz

  O dzisiejszej pogodzie Tomasz Zubilewicz opowiada z Koszalina, gdzie trwa bicie rekordu w tańcu cza-cza. Z tej okazji Tomasz spotkał się z tancerzem Robertem Rowińskim oraz Rafałem Maserakim. Czy każdy może wziąć udział w zabawie? Czy udało się pobić rekord Polski?

  Mimo, że wakacje już się skończyły, pogoda jest jeszcze iście letnia. Z tej okazji Tomasz Zubilewicz wybrał się do Jastarni, gdzie podziwiał umiejętności naszych windsurferów. Tomasz spotkał się również z wielokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu Wiktorem Borsukiem. Czy w tej dyscyplinie liczy się talent czy ciężka praca?

  Są rodzice, którzy chętnie podrzucają dzieci swoim rodzicom. Czy to samo robią goście Dzień Dobry Wakacje: dziennikarka Odeta Moro, aktor i trener personalny Tomasz Oświeciński oraz trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz? Czy dziadkowie rozpieszczają ich dzieci?

  Przed nami wakacje. Jednym z miejsc, do których warto się wybrać jest Kołobrzeg. Jakie atrakcje czekają tam na turystów? Sprawdził to prezenter pogody TVN Tomasz Zubilewicz.

  W Sopocie odbywają się właśnie wyjątkowe zawody. Najlepsi jeźdźcy świata rywalizują ze sobą na sopockim hipodromie. Tomasz Zubilewicz spotkał się tam z Karoliną Ferenstein-Kraśko i Katarzyną Sokołowską. Jakie atrakcje czekają tam na widzów? Zobaczcie!

  W 2010 roku w województwie opolskim otworzono JuraPark Krasiejów. Jakie atrakcje czekają tam na miłośników dinozaurów? Sprawdził to prezenter pogody TVN Tomasz Zubilewicz.

  Za sprawą Tomasz Zubilewicza i ekipy Dzień Dobry TVN dziś przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie można grać w klasy. Do zabawy przyłączyli nie tylko warszawiacy, ale też turyści. A jaka czeka nas dziś i w najbliższych dniach pogoda?

  O dzisiejszej pogodzie Tomasz Zubilewicz opowiada z Tarnowskich Gór, a dokładnie znad basenu, gdzie spotkał się z Kubą Kuzią, mistrzem Polski w surfingu. Od ilu lat trenuje? I czy udało mu się nauczyć Tomasza pływać na surfingu?

  Korzystając ze sprzyjającej aury Tomasz Zubilewicz postanowił spędzić sobotni poranek na polu golfowym. Jak sobie poradził? Zobaczcie

  W Nadleśnictwie Syców znajduje się arboretum, czyli miejsce, w którym kolekcjonuje się drzewa i krzewy oraz prowadzi się badania nad nimi. Odwiedził je prezenter pogody TVN Tomasz Zubilewicz.

  Koło Karpacza istnieje Miasto Prawdziwych Kowbojów. Odwiedził je prezenter pogody TVN Tomasz Zubilewicz. Co tam zobaczył?

  5 kwietnia obchodzimy Dzień Leśnika i Drzewiarza, dlatego prezenter pogody Tomasz Zubilewicz wyruszył w Bieszczady - do miejsca, które nazwał "przedsionkiem raju". Sami zobaczcie, jaki widok rozpościera się z Wierchów Rybiańskich.

  O dzisiejszej pogodzie Tomasz Zubilewicz opowiada z Wieliczki. Prezenter spotkał się tam z Mateuszem Surówką, który jest nowym mistrzem świata psich zaprzęgów. Jak wyglądają przygotowania do zawodów? Czy do tego sportu trzeba mieć specjalne predyspozycje?

  We wsi Skajboty, niedaleko Olsztyna, znajduje się nietypowy przystanek autobusowy, z którego wcale nie chce się odjeżdżać. Do Skajbot wybrał się prezenter pogody Tomasz Zubilewicz. Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić nie tylko Skajboty, ale także całą Warmię.

  O dzisiejszej pogodzie Tomasz Zubilewicz opowiada ze Skawicy. Odbywają się tu Mistrzostwa Amatorów w Skokach Narciarskich. Śmiałków nie brakuje. Czy Tomasz zdecydował się skoczyć? :)

  W Puszczy Boreckiej stoi stancja kompleksowego monitoringu środowiska. Wybrał się do tam prezenter pogody TVN Tomasz Zubilewicz, aby przyjrzeć się jej działaniu. Jak wyglądają filtry po przejściu wiatrów z południa Polski, a jakie są po napływie powietrza z północy naszego kraju? Jest spora różnica. Powietrze z puszczy uchodzi za najczystsze w Polsce, dlatego Tomek postanowił zapakować go do butelki i przywieźć do Warszawy :)

  Z okazji Dnia Dziadka zaprosiliśmy do studia najmilszych, najprzystojniejszych i najfajniejszych - jak mówi Dorota Wellman - dziadków. Na naszej kanapie zasiedli: Tomasz Stockinger, Tomasz Zubilewicz i Krzysztof Hołowczyc. Czy pamiętają ten moment, kiedy dowiedzieli się, że zostaną dziadkami? W jakich okolicznościach dowiedział się o tym Krzysztof Hołowczyc? Jaki prezent od wnucząt dostał Tomasz Zubilewicz? Czy dziadkowie są od kochania i rozpieszczania, a rodzice od wychowywania i stawiania wymagań? Jakim dziadkiem dla swojej wnuczki chce być Tomasz Stockinger?

  Tomasz Zubilewicz jest w miejscowości Sucha nieopodal Wrocławia. Oprócz malowniczych krajobrazów Tomasza zafascynował tamtejszy zamek Czocha. Zubilewicz opowiedział także o pogodzie na najbliższe godziny. Jakiej aury możemy spodziewać się w ten weekend?

  W Szklarskiej Porębie Tomasz Zubilewicz spotkał się z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim. Czy wiele się zmieniło od czasu, kiedy marszałek startował na nartach w Biegu Piastów? Dlaczego warto odwiedzić Polanę Jakuszycką?

  W Krynicy Zdrój Tomasz Zubilewicz spotkał się z ratownikiem GOPR Tadeuszem Bodziochem. Czy w ostatnich latach poprawiła sie kultura jazdy na polskich stokach i ... czy niedźwiedzie smacznie śpią, czy można je spotkać na górskich szlakach?