Casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Poznajmy 5 wyjątkowych kandydatów

Źródło: Dzień Dobry TVN
Prezenterem pogody być… - najlepsza piątka
Prezenterem pogody być… - najlepsza piątka
Prezenterem pogody być…
Prezenterem pogody być…
Prezenterem pogody być…
Prezenterem pogody być…
Prezenterem pogody być...
Prezenterem pogody być...
Szukamy pogodynki do Dzień Dobry TVN
Szukamy pogodynki do Dzień Dobry TVN
Prezentowanie pogody w naszym programie, gdzie wszystko dzieje się na żywo, to duże wyzwanie. Spośród blisko 700 zgłoszeń najpierw wybrano 10 śmiałków. Zostali poddani licznym testom, mogli też sprawdzić się podczas prób kamerowych. Ostatecznie jury wytypowało piątke wspaniałych, która przeszła do kolejnego etapu. Kim są pretendenci do miana prezentera pogody Dzień Dobry TVN?

Kto dołączy do załogi Dzień Dobry TVN?

Casting na prezentera pogody w Dzień Dobry TVN to nie lada gratka dla tych, którzy marzą o pracy w telewizji. Prawie 700 kandydatów zgłosiło się do konkursu, a z tego grona wyłoniono 10 najlepszych osób. Wybrańcy spotkali się na 4-dniowym bootcampie i musieli stawić czoła wielu niełatwym zadaniom - od prób kamerowych, po logiczne myślenie w sytuacjach stresowych. Nasze jury w składzie: Ewa Drzyzga, Tomasz Zubilewicz, Bartek Jędrzejak i Damian Michałowski - musiało wybrać piątkę, która przejdzie do kolejnego etapu. Obrady były bardzo burzliwe, ale udało się wyłonić najlepszych.

W studiu Dzień Dobry TVN pojawili się Irena Reszka, Maciek Redo, Gabriela Józefowicz, Magda Taranta oraz Iza Gosk. Wśród nich znajduje się ta wyjątkowa osoba, która niebawem będzie prezentować pogodę na antenie.

- To jest wciąż jest dla mnie jak sen. Najpiękniejszy sen, z którego nie chcę się wybudzić. Wszyscy byli rewelacyjni, naprawdę. Jestem bardzo z siebie dumna i gratuluję też pozostałym, bo to jest wielkie osiągnięcie dla nas - powiedziała Irena Reszka, która już w dzieciństwie zamarzyła, by kiedyś zostać pogodynką.

Gdyby Gabriela Józefowicz wygrała casting, mogłaby dawać widzom pozytywną energię.

- Chciałabym mieć moc pokazania prawdziwej siebie. To, jaka jestem naturalna, normalna, pełna wad. Chciałabym polepszyć humor widzom, którzy wstaną lewą nogą i stwierdzą, że to nie jest ich dzień. Fajnie byłoby, gdyby pojawił się uśmiech na ich twarzach po obejrzeniu prognozy pogody w moim wykonaniu - podkreśliła kandydatka.

Casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN

Maciek Redo ma patent na to, by wyróżniać się z tłumu i być zauważonym.

- Myślę, że moc pozytywnego myślenia, to jest najważniejsze dzisiaj. Żeby przekazać dobrą energię i zarażać uśmiechem - przyznał Maciek.

Magda Taranta z wykształcenia jest aktorką, ale chciałaby sprawdzić się w roli prezenterki pogody.

- Wszystko da się pogodzić. Moja praca jest dość elastyczna, więc myślę, że znajdę czas na jedno i na drugie - stwierdziła.

Z kolei Iza Gosk z zawodu jest tłumaczką i nauczycielką języka angielskiego. Praca w telewizji to kolejne wyzwanie, z którym chciałaby się zmierzyć.

- To nie będzie problem, żeby w jakiś sposób to zbalansować. Moja praca też jest na tyle elastyczna, więc w idealnym scenariuszu myślę, że totalnie da się to pogodzić - powiedziała Iza.

Na kandydatów czeka kolejny etap zmagań - tym razem spotkają się z Bartkiem Jędrzejakiem, który przygotuje dla nich wyjątkowe zadania. Dalsze losy piątki będziemy śledzić w programie.

Casting - Prezenterem pogody być…
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości