prezenter pogody

  Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych dziesięciu kandydatów, z którymi spotkał się Filip Chajzer oraz Ewa Drzyzga. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców? 

  Kandydaci na prezentera pogody Dzień Dobry TVN odwiedzili studio, w którym nagrywane są prognozy. Towarzyszył im spec w swoim fachu - Tomasz Zubilewicz.

  Podróże po całym kraju i niespodziewane zwroty akcji podczas relacji na żywo to stałe elementy pracy nie tylko reporterów, ale i pogodynków. Wiedzą o tym doskonale Bartek Jędrzejak i Tomasz Zubilewicz.

  W poniedziałkowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN zadebiutowała nowa prezenterka pogody, Żaneta Rosińska. Kilka lat temu, jeszcze jako studentka dziennikarstwa, próbowała swoich sił w "Top model".

  Chcesz dołączyć do zespołu Dzień Dobry TVN? Zgłoś się do konkursu na prezentera/prezenterkę prognozy pogody. Nie zwlekaj i prześlij swoje zgłoszenie już teraz. Casting trwa.

  W nadchodzącym sezonie programu zobaczymy wiele nowych cykli oraz kontynuacje dobrze znanych i lubianych formatów.

  Poniedziałkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN zwiastuje kolejną zagadkę z cyklu "Co było dalej?". Tym razem kreatywność widzów sprawdził Bartek Jędrzejak. Odpowiedzi były naprawdę ciekawe.

  Omenaa Mensah wybrała się do Włoch, gdzie spędza czas z mężem i dziećmi. Urlop jej służy, co widać na jej najnowszych zdjęciach. Fani komentują, że jest łudząco podobna do słynnej piosenkarki Whitney Houston.

  Telekamery 2021 rozdane. W kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny okazał się Bartek Jędrzejak, doskonale znany widzom Dzień Dobry TVN. To oni w głosowaniu uznali, że złota statuetka powinna trafić właśnie do niego. W kategorii "Prezenter informacji" zwyciężył Piotr Kraśko, za "Osobowość telewizyjną" nagrodzono Przemka Kosakowskiego, a za najlepszy serial uznano "BrzydUlę2".

  Bartek Jędrzejak jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów. Z Dzień Dobry TVN od lat przemierza z kamerą Polskę i zapowiada pogodę z różnych zakątków. A za co szczególnie lubi swoją pracę? Na to pytanie odpowiedział na swoim profilu na Instagramie.

  Bez wątpienia krokodyle są jednymi z najniebezpieczniejszych zwierząt na świecie. Równocześnie są jednak niezwykle troskliwe i rodzinne. Tajniki ich życia zgłębiał w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Prezenter pogody odwiedził bowiem wyjątkowe Afrykarium we Wrocławiu.

  Marcin Prokop ujawnił dziś w Dzień Dobry TVN mroczną tajemnicę redakcji. Filip Chajzer i Bartek Jędrzejak są razem... nominowani do Telekamery w plebiscycie Tele Tygodnia 2018! :-) Bartek Jędrzejak jest najprawdopodobniej najlepszym prezenterem pogody w Polsce, a Filip Chajzer jest najbardziej szalonym reporterem. Głosowanie potrawa do 25 stycznia. Glosujemy i trzymamy za Was kciuki! :-)

  Teraz będziemy się chwalić. Nasi redakcyjni koledzy - Filip Chajzer i Bartek Jędrzejak - są nominowani w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018. Filip Chajzer w kategorii: Nadzieja telewizji, a Bartek Jędrzejak w kategorii: Prezenter Pogody. Jakie to uczucie być nadzieją telewizji? Co sprawia, że ciągle im się chce i za co lubią swoją pracę? Skąd w Filipie Chajzerze tyle energii? Kim chciał być mały Filip? Dlaczego Bartek Jędrzejak cieszy się, że nie dostał się do szkoły aktorskiej? O czym marzy Chajzer, a o czym Jędrzejak? Czy zagłosowali już na siebie? :-)

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak jest nominowany do Telekamery Tele Tygodnia 2018. Razem z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem namawiamy Was do tego, by głosować na na Bartka. - Chcielibyśmy bardzo, by Bartek został tą nagrodą wyróżniony, bo mu się należy jak nie wiem co - mówiła w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

  Prezenter pogody Maciej Dolega, jako entuzjasta mody, postanowił zabawić się w stylistę i przygotował kilka sylwestrowych stylizacji dla mężczyzn. Co myślicie o jego propozycjach? Podobają się Wam zaproponowane przez Macieja stroje? Czy Maciej Dolega mógłby zostać zawodowym stylistą?

  Od kilku dni przyglądamy się, jak idą przygotowania do sylwestra z TVN. Pl. Bankowy w Warszawie zmienia się z godziny na godzinę. Kiedy zostanie zamknięty dla kierowców? Co od organizatorów dostaną w prezencie osoby, które przyjdą na naszą imprezę? Mówił o tym prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Nasz prezenter Bartek Jędrzejak został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Prezenter pogody. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2018 roku i odbywać się będzie za pomocą SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018. Gratulujemy Bartkowi nominacji i trzymamy kciuki!!! :-)

  Za oknem zimno i ponuro, a my nie mamy energii. Czy odzyskamy ją dzięki masażowi? Sprawdził to prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak zajmuje się konferansjerką i wychodzi mu to naprawdę bardzo dobrze. Jest jednak zajęcie, którego Bartek by się nie podjął. Co to takiego? Wyciągnęła to od niego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kto jak kto, ale górale na pogodzie znają się najlepiej! W Dzień Dobry TVN gościliśmy Sławomira Szostaka i Piotra Macoszka czyli prezenterów pogody z Białego Dunajca i z Istebnej. Czy da się przepowiedzieć pogodę obserwując zachowanie psa i jak można szybko "zwyżyć" ciśnienie? Zobaczcie!

  Do 2022 r. na Mierzei Wiślanej ma powstać kanał. Planom sprzeciwiają się ekolodzy. Na miejsce wysłaliśmy prezentera pogody Dzień Dobry TVN Bartka Jędrzejaka.

  Kiedy kilkanaście dni temu Bartek Jędrzejak pucował Neo, czyli pięknego, rasowego, popielatego malamuta, jeden z naszych fanów na Facebooku zasugerował, żeby prezenter pogody wymył... słonia. Bartek podjął rękawicę i wziął pod prysznic swojego ponad pięciotonowego kumpla Ninka. Zobaczcie, co z tego wyszło. Czy była to ostatnia kąpiel... Bartka? W końcu słoń Ninek to jednak "byk" ;)

  Podczas pobytu w górach prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak miał okazję się przekonać, że: kwiecień - plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Zobaczcie, jaka pogoda czeka nas w długi weekend.

  Nasza ekipa ma w swoim składzie własnego Błaszczykowskiego. Jest nim prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, który bardzo często jest mylony z piłkarzem i odbiera oznaki uwielbienia skierowane do Kuby. Zobaczcie, jak na tę informację zareagował sportowiec :)

  Doszła do nas informacja, według której w Tarnowie jest bardzo usportowiona straż miejska, która porusza się po mieście rowerami. Wysłaliśmy tam prezentera pogody Dzień Dobry TVN Bartka Jędrzejaka, aby sprawdził tę wiadomość. Nasz pogodynek miał również okazję cisnąć na najbardziej towarzyskim rowerze, czyli tandemie.

  Zazwyczaj jego praca wymaga od niego spoglądania w niebo. Tym razem jednak prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak postanowił sprawdzić, co się dzieje pod ziemią. Jak powiedział, na początku było dobrze, ale po kilku minutach pobytu w kopalni skończyło się "rumakowanie"i zaczęła się ciężka praca. Zobaczcie, co sztygar kazał mu wybić, a co ciągnąć.

  W Gdyni znajduje się muzeum poświęcone historii polskiej emigracji. Wybrał się tam Maciej Dolega. Pokazał nam ekspozycje, dzięki którym można poczuć i zrozumieć dzieje emigracji.

  Jest takie miejsce w Warszawie, gdzie można pośmigać na nartach. To Górka Szczęśliwicka. Wysłaliśmy tam prezentera pogody Dzień Dobry TVN Bartka Jędrzejaka, aby mógł pohasać sobie po stoku. Towarzyszyły mu dwie urocze instruktorki narciarstwa - Gosia i Dagmara. Tak rozgrzały Bartka, że latał po górce jak złoto ;) Dziewczyny miały też kilka cennych porad, dla rodziców, którzy chcieliby nauczyć swoje dzieci jazdy na nartach.

  Na krakowskim Kazimierzu, na ulicy Kupa, w pewnym foodtrucku, dzieją się cuda. Zwycięzca 4. edycji MasterChefa Damian Kordas, Ewa Drzyzga i prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak przygotowują typowe świąteczne danie, czyli burgery ;) A w zasadzie to Damian je robi, a Ewa i Bartek smakują ;-)

  W naszym programie często pokazujemy gwiazdy - nie tylko polskie, ale również te zagraniczne. Tym razem prezenter pogody Bartek Jędrzejak powiedział nam o nowej gwieździe, na punkcie której zwariował cały Meksyk. Niestety świeżo upieczona gwiazdeczka, jak prawie każdy aspirujący celebryta, ma parcie na szkło ;)