Bartek Jędrzejak

  Podróże po całym kraju i niespodziewane zwroty akcji podczas relacji na żywo to stałe elementy pracy nie tylko reporterów, ale i pogodynków. Wiedzą o tym doskonale Bartek Jędrzejak i Tomasz Zubilewicz.

  Chcesz dołączyć do zespołu Dzień Dobry TVN? Zgłoś się do konkursu na prezentera/prezenterkę prognozy pogody. Nie zwlekaj i prześlij swoje zgłoszenie już teraz. Casting trwa.

  "Patrzymy na ludzi chorych przez pryzmat Hannibala Lectera".

  Bartek Jędrzejak o pogodzie opowiadał widzom Dzień Dobry TVN między innymi z wieży radiowo - telewizyjnej. To dlatego, że w nocy z 26 na 27 czerwca w województwach: mazowieckim i całym regionie wschodnim zostanie zmieniona jakość nadawania naziemnej telewizji cyfrowej.

  Windsor to szczególne miejsce dla członków rodziny monarszej. To właśnie tutaj odbywa się wiele królewskich imprez, a od chwili wybuchu pandemii COVID-19, mieszka w zamku Królowa Elżbieta II. Dlaczego warto wybrać się do Windsoru? Jak atrakcje oferuje turystom? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Tu zabawa łączy się z nauką. "Wystarczy oszukać trochę nasz mózg" .

  Spacer po lesie może nagle przerwać pojawienie się w dzikiego zwierzęcia. Sprawdź, jak się wtedy zachować.

  Paulina Stajszczak w trudnych chwilach mogła liczyć na babcię Alicję Dominik, którą Bartek Jędrzejak odwiedził z kwiatami w ramach cyklu "Dzień dobry, tu kurier".

  Poniedziałkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN zwiastuje kolejną zagadkę z cyklu "Co było dalej?". Tym razem kreatywność widzów sprawdził Bartek Jędrzejak. Odpowiedzi były naprawdę ciekawe.

  Pałac Herbsta jest jedną z najpiękniejszych rezydencji fabrykanckich w Polsce. Miejsce to odwiedził Bartek Jędrzejak, skąd prezentował pogodę. Co go ujęło?  Pałac Herbsta to miejsce niezwykłe

  "Gdyby nie leczenie, nie wiem, jak by się to skończyło".

  "Z własnego doświadczenia wiem, co to znaczy smutek i nerwica"

  Bartek Jędrzejak ma dla swoich fanów nie lada gratkę. Prezenter pogody wystawił na aukcję WOŚP wspólny kulturalny wieczór. Na zwycięzcę licytacji czeka mnóstwo atrakcji i wieczór pełen wrażeń.

  Kraków to z całą pewnością jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jak prezentuje się w okresie przedświątecznym? Co warto w nim zobaczyć? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Kwota robi wrażenie.

  W Musułach prężnie działa schronisko Pegasus. To najstarszy w Polsce azyl dla koni,

  Bartek Jędrzejak na Górce Szczęśliwickiej spotkał się z komentatorem Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, Witoldem Domańskim, z którym rozmawiał o tegorocznych atrakcjach czekających w TVN, Eurosport oraz na Playerze. W materiale pojawiła się także Izabella Bnińska, która wytłumaczyła, jak wygląda trening narciarzy poza sezonem.

  Bartek Jędrzejak jest dziś jedną z największych i najbardziej znanych gwiazd TVN. To także uwielbiany przez Polaków pogodynek. Jednak nie każdy wie, że nie tym od początku chciał się zajmować. Dziennikarz w obszernym wpisie opowiedział o swoich początkach w stacji.

  Zamek w Liwie znajduje się na Mazowszu, ok. 90 kilometrów od Warszawy. Kiedyś odgrywał bardzo ważną rolę, ponieważ stał na granicy księstwa mazowieckiego z Litwą. Bardzo lubiła w nim przebywać królowa Bona. O tym, co można zobaczyć w tym niezwykle ciekawym miejscu, powiedział prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

  Bartek Jędrzejak opublikował na Instagramie zdjęcie pewnej pary, którą miał okazje poznać na planie programu Big Brother. Jak przyznał, od samego początku złapał z uczestnikami świetny kontakt. Dziś gratuluje im kolejnego ważnego kroku, Igor Jakubowski bowiem oświadczył się swojej wybrance Angelice Głaczkowskiej. "Wielka radość, że w programie reality show można zmienić swoje życie, znaleźć prawdziwą miłość" – dodał Bartek.

  Bartek Jędrzejak wcielił się w rolę wyjątkowego kuriera, który miał do przekazania niezwykle ważną wiadomość. Wraz z kamerami Dzień Dobry TVN odwiedził ośrodek adopcyjny w Jeleniej Górze.

  Połowa wakacji już za nami. Gdy jedni z uśmiechem na twarzy wspominają tegoroczne podróże, inni dopiero pakują walizki. Pięknymi kadrami z urlopu podzielili się nasi prowadzący. Gdzie wypoczywali Dorota Wellman, Marcin Prokop i Bartek Jędrzejak?

  Już za tydzień rozpoczną się wakacje, a rodziny z dziećmi ruszą nad polskie morze. W co w tym roku warto się zaopatrzyć, aby urozmaicić wypoczynek na plaży? O najnowszych wakacyjnych gadżetach opowiedział Bartek Jędrzejak.

  Przez Polskę przechodzi fala upałów. W tak gorące dni najlepiej odpoczywa się nad morzem. Kurortem, który warto odwiedzić jest Kołobrzeg. Co można tam zobaczyć? Jakie atrakcje oferuje turystom?

  Bartek Jędrzejak jest niezwykle pogodnym i ciepłym dziennikarzem, co widać nie tylko w jego sposobie bycia, ale także we wnętrzach jego domu. Pogodynek udowodnił to w Uwadze! TVN, w której oprowadził widzów po swoich czterech ścianach.

  Na Solcu nad Wisłą w Warszawie Bartek Jędrzejak uczy się łowić ryby pod okiem ekspertów, Marcina Kamińskiego i Krzysztofa Rózgi. Są to wędkarze, którzy prowadzą kanał Team Szmaciarze & Przyjacioły. Polując na gigantyczne sumy, panowie rozmawiają o tym, dlaczego wędkarstwo jest fascynującym zajęciem. I pokazują metody zarzucania wędki.

  Problemy ze zdrowiem psychicznym dotyczą coraz więcej osób. Mimo, że w społeczeństwie wciąż panuje przekonanie, że jest to powód do wstydu, coraz więcej gwiazd decyduje się publicznie mówić o tym, że i ich one dotykają. Kto ze znanych ludzi mierzył się lub mierzy z zaburzeniami zdrowia psychicznego?

  Bartek Jędrzejak opublikował na Instagramie zdjęcia, przy których zdradził, że Magda Gessler nazywa go "Kurczaczkiem" lub "Kurczakiem". Tylko nam opowiedział, skąd wzięło się to przezwisko oraz, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z popularną restauratorką.

  Bartek Jędrzejak był kolejnym gościem Agaty Młynarskiej w cyklu live'ów Fundacji TVN, w trakcie których namawiamy was do wsparcia budowy pierwszej w Polsce kliniki psychiatrii dla dzieci i młodzieży. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, na jaki cel przeznaczyć 1% podatku, to pamiętajcie, że psychiatria dziecięca w naszym kraju jest w opłakanym stanie. Wasz gest może pomóc i choć trochę tę sytuację zmienić.

  Bartek Jędrzejak od kilkunastu lat związany jest z Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że nasz prezenter pogody już od dziecka przejawiał zainteresowanie publicznymi występami. Na rodzinnych uroczystościach lubił śpiewać zwłaszcza hity Eleni. Szczegóły ujawnili jego rodzice.