Gwiazdy

Syn Piotra Kraśki dostał powołanie do reprezentacji Polski. "To najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają powód do dumy. Żona dziennikarza ujawniła, że ich najstarszy syn otrzymał powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej. Konstanty będzie reprezentował Polskę podczas jeździeckich mistrzostw Europy. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Wielki sukces syna Piotra Kraśki

Konie to wielka pasja rodziny Ferensteinów. Właściciele najsłynniejszej stadniny w Gałkowie na Mazurach jeździectwa uczą się już od najmłodszych lat, a miłością do zwierząt zarażają kolejne pokolenia. Znakomitym jeźdźcem był dziadek Karoliny Fereinstein, który prowadził defiladę przed samym marszałkiem Józefem Piłsudskim.

Żona Piotra Kraśki także osiągała sportowe sukcesy, a obecnie w ślady mamy idzie syn Konstanty. 13-latek ma na swoim koncie nie lada osiągnięcie. Dumni rodzice postanowili podzielić się szczęśliwą nowiną z internautami.

Karolina opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie syna i ujawniła, że został właśnie powołany przez Polski Związek Jeździectwa do Narodowej Kadry Młodzieżowej.

Brak mi słów, pękam z dumy, a jeszcze niedawno był takim małym chłopcem !!! Powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej mojego syna Kuby/Konstantego Kraśko wraz z Armstrong i Don Espadron to najwspanialszy prezent na święta dla całej naszej rodziny. Warto mieć marzenia, a jak już się spełnią to dopiero trzeba bardzo ciężko pracować!!! Przed nami pół roku mega przygotowań do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Vilamoura - Portugalia!!!

– czytamy na Instagramie.

Karolina Ferenstein-Kraśko przyznała w swoim wpisie, że syn z pewnością nie będzie zadowolony z publicznych gratulacji mamy. Jednak pękająca z dumy rodzina nie potrafiła zatrzymać tak ważnej informacji tylko dla siebie.

- Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od Pradziadka Ludwika Ferensteina - dodała Karolina.

Konstanty Kraśko w kadrze narodowej

Wielki sukces Konstantego poruszył fanów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami.

- Ciocia Kinga też jest bardzo z Ciebie dumna i ogłasza to publicznie u Twojej mamy na insta! Czasami trzeba. Szczególnie kiedy jest taki powód! - napisała Kinga Rusin.

- Wielkie gratulacje!!! Choć przychodząc na świat w takiej rodzinie, było to chyba przesądzone – dodała Anna Zajdler.

Karolina nie kazała długo czekać na odpowiedź. Jak przyznała – "różnie to bywa".

Czy pozostałe dzieci pójdą śladami Konstantego? Jak wiadomo, jeździectwo trenuje już jego młodszy brat Aleksander. 4-letnia siostra Laura do rodzinnej pasji musi jeszcze trochę podrosnąć.

Piotr Kraśko o jeździectwie

Jeździectwo z wielu powodów jest najbardziej wartościowym sportem dla młodych ludzi - uważa dziennikarz TVN. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Szczepionka na koronawirusa jest już w Polsce. "Zgodnie z zapowiedziami, szczepionki trafiły do celu"

Wykładowca zamordował studentkę, bo doprowadziła go do "stanu całkowitego szaleństwa". Teraz usłyszał wyrok

Mateusz Damięcki został po raz drugi ojcem. Zdradził imię i płeć dziecka

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości