Gwiazdy

Syn Natalii Kukulskiej skończył 21 lat. "Co to jest za wspaniały gość!"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek / East News

Natalia Kukulska postanowiła uczcić urodziny syna. Na profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie Jana Dąbrówki w niezwykle eleganckim wydaniu. W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat podobieństwa 21-letniego solenizanta do sławnych rodziców. Czy Wy też je zauważacie?

Natalia Kukulska świętuje urodziny syna

Natalia Kukulska po raz pierwszy została mamą w 2000 roku, kiedy na świat przyszedł jej syn, Jan. W lutym tego samego roku wokalistka poślubiła perkusistę Michała Dąbrówkę. Para doczekała się trójki dzieci, 21-letniego obecnie Jana, 16-letniej Anny i 4-letniej Laury. Dziś cała uwaga skupiła się na najstarszym z rodzeństwa, który ma urodziny.

- Pierwsza!!! 00:05 24 czerwca 2000 r. pojawił się na świecie mój pierworodny Jan Dąbrówka @jazzio00 - napisała tuż po północy Natalia Kukulska - Co za duma. Co to jest za wspaniały gość! Synu - ja już to wiem - teraz niech się świat na Tobie pozna!!! Kocham oficjalnie na oficjalnym zdjęciu, a pod spodem jeszcze mocniej!!! 21 lat. Serio - niedowierzała upływowi czasu piosenkarka.

Fani natychmiast rozpoczęli dyskusję, porównując Jana do jednego ze sławnych rodziców. Zdaniem internautów, Jan Dąbrówka to wykapany tata. Choć podobieństwo to kwestia dyskusyjna, talent młodego muzyka jest niezaprzeczalny i zawdzięcza go zarówno ojcu, jak i sławnej mamie.

Kim jest syn Natalii Kukulskiej

Jan Dąbrówka jest wykształconym muzykiem. Ukończył szkołę muzyczną II stopnia i podjął studia w Akademii Muzycznej w Katowicach, zgłębiając tajniki perkusji klasycznej orkiestrowej. Na swoim koncie ma już dwa albumy.

- Jestem fanką płyty "Majama", którą stworzył ze swoim kolegą - mówiła w jednym z wywiadów Natalia Kukulska. - Jest świeża i bardzo bezpretensjonalna. Dla mnie, jako muzyka, który patrzy przez lata na wszystko, co się dzieje, wielką wartością jest to, że wykształcony człowiek potrafi się bawić muzyką. Umie zostawić wiedzę i zaszaleć - wyznała z dumą.

Jan Dąbrówka wystąpił również na płycie "Czułe struny" swojej mamy, gdzie zagrał na instrumentach perkusyjnych. Syn Natalii Kukulskiej jest również pasjonatem sportu i uwielbia grać w piłkę nożną. W przeszłości uczestniczył w zajęciach Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Roma, gdzie szlifował wokal, aktorstwo i taniec.

Na zdjęciu zamieszczonym przez jego mamę w urodzinowym poście widzimy go w efektownym, wieczorowym smokingu.

Zobacz wideo: Syn Natalii Kukulskiej zaczyna karierę muzyczną

Zobacz też:

Justin Timberlake wspiera Britney Spears. "Kobieta nie powinna mieć zakazu decydowania o własnym ciele"

Kasia Kowalska świętuje urodziny syna. Ignacy jest już nastolatkiem

Piotr Kraśko wspomina swojego tatę-dziennikarza. "Raz w życiu rozmawialiśmy o sprawach zawodowych i to przez 30 sekund"

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości