Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć drugiego dziecka. "Postanowiliśmy zrobić to w oryginalny sposób"

Gwiazdy

X-News

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Narzeczeni tuż przed porodem zdecydowali się zdradzić fanom, jakiej płci będzie maleństwo. Wybrali na to dość ciekawy sposób.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o płci drugiego dziecka

W listopadzie ubiegłego roku Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowali swoich fanów, że ponownie zostaną rodzicami. Para nie zdradziła jednak wtedy płci dziecka. Zrobiła to teraz, za pomocą nagrania wideo:

- Chcemy ogłosić Wam coś bardzo ważnego, a mianowicie płeć naszego drugiego dzidziusia i postanowiliśmy zrobić to w oryginalny sposób. (...) Zrobimy babeczki, później poza kamerą wypełnimy je masą niebieską bądź różową i zrobimy dla Was test na żywo i zobaczycie, jakiej płci się spodziewamy - powiedziała Sylwia Przybysz.

Dodała także, że wypieki będą miały smak bananowy, ponieważ jest to ulubiony smak Jaśka. W dalszej części nagrania możemy zobaczyć, jak para, krok po kroku, przygotowuje babeczki.

Kulminacyjną częścią wideo było kosztowanie słodkości. Po tym, gdy Janek ugryzł jeden z wypieków i zobaczył nadzienie, ogłosił:

- Malina weszła mi w zęby, a jak malina, to wiadomo jaki kolor. (...) Jest to masa różowa i jest to dziewczynka.

Stwierdził też, że na syna przyjdzie im jeszcze trochę poczekać:

- Wybacz chłopaku. Ten balon zachowamy sobie na kiedy indziej, (...) na przyszłe ciąże. Być może się kiedyś uda, za trzecim, czwartym, piątym czy szóstym razem, chyba że Sylcia powie w końcu stop - powiedział youtuber.

Sylwia nie kryła radości z tego, że urodzi drugą córkę.

- To kolejna mała Dąbrowska. Bardzo się cieszymy - stwierdziła. Zdradziła także, że większość jej obserwatorów na Instagramie obstawiało, że ona i jej narzeczony tym razem przywitają na świecie chłopca.

- Pomyliliście się. Zobaczymy, co los przyniesie nam dalej - powiedziała na końcu nagrania.

Sylwia Przybysz i jej druga ciąża

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w styczniu zeszłego roku powitali na świecie swoją pierwszą córkę, Polę. Niestety poród nie należał do najłatwiejszych.

- Trafiłam na patologię ciąży przez przedwczesne odpływanie wód płodowych. I przez 24 godziny przed przewiezieniem na porodówkę leżałam w bólach - wspominała youtuberka.

Mimo tego doświadczenia influencerzy zdecydowali się na następne dziecko. Drugą pociechę najprawdopodobniej przywitają już w przyszłym miesiącu, ponieważ pod zdjęciem umieszczonym kilka dni temu na Instagramie 22-latka zdradziła, że jest w 33. tygodniu ciąży.

Narzeczonym życzymy wiele szczęścia.

Zobacz wideo: Jan Dąbrowski: Ślub już zaplanowany. Mamy góralskie korzenie, chcielibyśmy zrobić to tradycyjnie:

>>> Zobacz także:

Natalia Dawidowska przechodzi chemioterapię. "Jestem bardzo słaba oraz niezdolna do jakiejkolwiek pracy"

Anna Markowska z "Top Model" publikuje zdjęcia ze szpitala. "Każdemu może się to przytrafić, dotyczy to również ciebie"

Była uczestniczka "Hotelu Paradise" nagrała piosenkę. Teledysk przedpremierowo tylko u nas!

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości