Gwiazdy

Sylwia Gliwa wybrała się na pole golfowe w nietypowej stylizacji. "Kreacja wybitnie niedopasowana do okazji"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Sylwia Gliwa chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia prywatnego, nierzadko prowokując ich do dyskusji na przeróżne tematy. Tym razem aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z pola golfowego i otwarcie przyznała, że nie udało jej się dopasować stroju do okoliczności. Jak zareagowali internauci?

Sylwia Gliwa na polu golfowym

Sylwia Gliwa ma na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych, widzom TVN znana jest między innymi z kreacji Moniki Zięby w "Na Wspólnej". Aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, pozostając w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Interesujące kadry z jej życia są regularnie publikowane na Instagramie i już wiele razy wywoływały żywiołowe reakcje użytkowników popularnego serwisu.

Tym razem aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, na którym zapozowała w kaloszach i luźnym, wełnianym swetrze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda wybrała się w takiej stylizacji na pole golfowe. Sama otwarcie przyznała, że nie dostosowała stroju do okoliczności.

To też się da robić w gumiakach i w swetrze. No szok. Kreacja wybitnie niedopasowana do okazji

- napisała pod fotografią Sylwia Gliwa, udowadniając, że ma do siebie spory dystans. Szczere wyznanie gwiazdy spotkało się z zainteresowaniem obserwatorów. Uwagę jednego z nich zwróciło coś jeszcze. "I jeszcze nie taki kij, jakiego powinno się używać w tej sytuacji. Ale golfistka urocza" - napisał internauta, dodając na końcu zabawną emotikonkę.

Etykieta golfisty

W swoim poście Sylwia Gliwa wyraźnie podkreśliła, że jej ubranie nie pasuje do sytuacji, w której się znalazła i choć fotka została dodana na Instagram z przymrużeniem oka, umieszczony pod nią opis jest uzasadniony. Gra w niezobowiązującym stroju dopuszczalna jest co prawda na wielu polach golfowych, jednak zawodników i zawodniczki oficjalnie obowiązuje określony dress code.

Na profesjonalny strój golfisty składają się: koszulka z kołnierzykiem, dopasowany sweter lub kamizelka, specjalne buty z kolcami oraz nakrycie głowy, na przykład kaszkiet, kapelusz lub daszek przeciwsłoneczny. Zestaw uzupełnia rękawiczka golfowa, którą zakłada się tylko na jedną dłoń.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sylwia Gliwa w kuchni Roberta Sowy

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości