Sylwia Gliwa

  Sylwia Gliwa

  W obliczu wojny w Ukrainie większość z nas zastanawia się nad tym, co przyniosą kolejne dni. Obawy o to, że konflikt zbrojny przeniesie się na teren naszego kraju, dotykają coraz więcej osób, w tym także przedstawicieli świata show-biznesu. Sylwia Gliwa postanowiła przygotować się do ewentualnej inwazji rosyjskich wojsk na Polskę. Aktorka przyznała, że zgromadziła już zapasy żywności, a nawet zamieniła piwnicę w schron.

  W drugiej połowie grudnia w Operze Narodowej w Warszawie triumfy święci widowisko baletowe "Dziadek do orzechów i Król Myszy", które idealnie w pisuje się w przedświąteczną atmosferę. Dla wielu gwiazd obecność na tej sztuce to już tradycja.

  Sylwia Gliwa chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia prywatnego, nierzadko prowokując ich do dyskusji na przeróżne tematy. Tym razem aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z pola golfowego i otwarcie przyznała, że nie udało jej się dopasować stroju do okoliczności. Jak zareagowali internauci?

  Sylwia Gliwa, aktorka znana z roli w serialu "Na Wspólnej", wybrała się na długo wyczekiwane wakacje. Błogi wypoczynek na plaży we Francji umilała jej lektura książki, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Uwagę obserwatorów zwróciło jednak coś innego. Gwiazda odważnie zapozowała topless.

  Sylwia Gliwa regularnie wrzuca do sieci zdjęcia z życia prywatnego. Zamiast filtrów aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" stawia na naturalność. Tak też było i tym razem. Gwiazda pokazała zdjęcie prosto z łóżka, czym zaskoczyła i zachwyciła fanów.

  Sylwia Gliwa szerszej publiczności dała się poznać jako Monika Zięba w "Na Wspólnej". Utalentowana aktorka opublikowała w mediach społecznościowych odważną fotografię, a jeden z internautów odniósł się do jej serialowej postaci. "Monika, reputacja senatora została zachwiana twoim zdjęciem" - napisał. O co chodzi?

  Święta Bożego Narodzenia za niecały miesiąc. Przed nami wiele obowiązków i wiele wyzwań. Jak przygotować się na święta i nie zwariować? Zapytaliśmy o to naszych gości. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: ekspert ds. zachowań społecznych kobiet Katarzyna Pawlikowska, pisarka Katarzyna Lengren oraz aktorki: Paulina Holtz i Sylwia Gliwa.

  Serial "Na Wspólnej" świętuje w tym roku swoje 15-lecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórczynie głównych rol: Annę Korcz, Sylwię Gliwę oraz Aleksandrę Konieczną. Jak serial zmienił ich życie? Czy przeżywają swoje postacie? Jak wychodzą z roli?

  W Stanach Zjednoczonych co czwarta para sypia osobno. O tym trendzie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z: aktorką Sylwą Gliwą, psycholog Moniką Dreger i felietonistką Agatą Passent. Dlaczego - według naszych gości - pary decydują się na spanie osobno?

  #MeToo - takim hasztagiem opatrzone są krążące po sieci historie kobiet, które były molestowane. Co o akcji sądzą: Monika Olejnik, Kamila Szczawińska i Sylwia Gliwa? Czy im też kiedyś złożono niemoralną propozycję? Zobaczcie, czego dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po doniesieniach o molestowaniu seksualnym, jakiego miał dopuścić się słynny producent Harvey Weinstein w mediach społecznościowych kobiety, które doznały krzywdy na tle seksualnym zaczęły wstawiać hasztag #MeToo. Z niemoralnymi propozycjami i molestowaniem spotkały się aktorki: Karina Kunkiewicz, Sylwia Gliwa i Grażyna Wolszczak oraz szefowa kuchni Basia Ritz. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry TVN, by powiedziały, co je spotkało.

  Kto był wzorowym uczniem i pilnie się uczył, a kto wolał raczej iść na siłownię niż do szkoły? Na wspomnienia ze szkolnych lat namówiliśmy dziś, w studiu Dzień Dobry TVN, Joannę Lazer, Tomasza Oświecińskiego, Sylwię Gliwę i Piotra Kędzierskiego. Jak wy wspominacie lata spędzone w szkolnej ławce? Wracacie pamięcią do tamtych czasów?

  Niektóre osoby chętnie obwieszają się metkami znanych marek. Czy według gości Dzień Dobry TVN: doradcy wizerunkowego Mai Sablewskiej, aktorki Sylwii Gliwy i blogera Kamila Pawelskiego takie zachowanie jest w dobrym tonie?

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Dla jednych oczepiny i konkursy weselne to obciach, a dla innych - świetna zabawa. A jakie zdanie na ten temat mają goście Dzień Dobry TVN: choreograf Janusz Józefowicz, blogerka Maria Natalia Tymańska i aktorka Sylwia Gliwa?

  Rozbierane zdjęcia zagranicznych gwiazd często pojawiają się w Internecie. Czy polskie gwiazdy robią sobie takie zdjęcia? A może brały udział w nagich sesjach zdjęciowy? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co powiedzieli jej: Magda Gessler, Marek Bukowski, Sylwia Gliwa, Radosław Majdan i Dawid Woliński?

  Sylwia Gliwa, aktorka filmowa i teatralna, a także uosobienie klasyki. W jej szafie nie brakuje jednak ubrań ekstrawaganckich. Gdzie aktorka szuka modowych inspiracji? Sprawdziła to stylistka Alicja Napiórkowska.

  Od czasu Titanica Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, ku rozpaczy fanów, łączy nie gorące uczucie, lecz szczera i oddana przyjaźń. Czy łatwo o taką przyjaźń wśród aktorów? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: Sylwię Gliwę i Hannę Konarowską oraz Karola Strasburgera i Mateusza Banasiuka.

  Chcesz, by twój mężczyzna inaczej się zachowywał i wyglądał? Próbujesz go na siłę zmienić? Pamiętaj, że niektórych mężczyzn nie da się zmienić. I odpowiedź sobie przy okazji na pytanie: po co się z nim wiązałaś skoro nie akceptujesz go takim, jaki jest? A może lepiej go po prostu wymienić niż zmieniać? O komentarz w studiu Dzień Dobry TVN poprosiliśmy: aktorkę Sylwię Gliwę, aktora Rafała Rutkowskiego i psycholog Annę Kędzierską.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sylwię Gliwę, aktorkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej", w towarzystwie Piotra Kucharskiego, pokazała nam kilka smakowitych i lekkich potraw z makaronu, między innymi makaron z bobem, groszkiem i marchewkami, zapiekankę makaronową z łososiem i szparagami czy sałatkę makaronową z fasolką, pomidorkami i winegretem koperkowym.

  Na ile sekund trzeba włożyć palec dziecka do wrzątku gdy wda się zakażenie? Przy ilu stopniach gorączki należy wysmarować dziecko gęsim smalcem? Na co pomaga psi smalec.... i czy hemoroidy są zaraźliwe? Tego typu pytania można znaleźć na forach internetowych, na których dyskutują matki. Czy można wychowywać dziecko na podstawie porad znalezionych w sieci? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Agnieszkę Rylik i Sylwię Gliwę.

  Jakie magiczne momenty kojarzą się gwiazdom ze świętami Bożego Narodzenia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Edytę Herbuś, Michała Piróga, Natalię Klimas, Łukasza Jemioła, Sylwię Gliwę, Katarzynę Sokołowską, Karolinę Ferenstein-Kraśko i Kingę Rusin.

  Czy przyjaźń, po dwóch stronach barykady, jest możliwa? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Sylwię Gliwę, Łukasza Garlickiego, Tomasza Ossolińskiego oraz Mikołaja Komara. Kto robi najlepsze imprezy w mieście i kto, na jednej z nich, stracił obcas?

  Czy przedświąteczne zakupy są stresujące, po czym poznać pozorowanego Mikołaja i czym zajmuje się asystent zakupowy? Filip Chajzer wybrał się na wycieczkę do galerii... handlowej, a w studiu Dzień Dobry TVN o najbardziej stresującym okresie w roku rozmawiali dr Jacek Wasilewski i Sylwia Gliwa.

  Czy Anna Nowak-Ibisz i Sylwia Gliwa to kobiety, które za wszelką cenę dążą do perfekcji? Czy to dążenie jest silniejsze u kobiet niż u mężczyzn, czy może w ogóle nie ma związku z płcią? Czy z perfekcjonistką da się żyć? O kobietach idealnych i tych, ktore nieustannie dążą do ideału rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN także z psychologiem i socjologiem Joanną Heidtman.

  Popularność przyniosła jej rola Moniki Zięby z serialu „Na Wspólnej”. Gra w serialu od samego początku. W międzyczasie zdążyła wyjść za mąż, urodzić dziecko i zostać najlepiej ubraną gwiazdą w rankingach wielu magazynów modowych. W kuchni Dzień Dobry TVN, w towarzystwie mistrza kuchni Andrzeja Polana, odkryła nieco swojej słodkiej natury.

  Czy dobrego smaku i gustu można się nauczyć? Jaka jest różnica pomiędzy tym, kto ma styl, a tym kto się dobrze ubiera? Kto powinien oceniać i wyrokować o tym, kto i co jest aktualnie modne? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Joannę Horodyńską i Sylwię Gliwa, które - jak się okazało - miały na ten temat zupełnie odmienne zdanie.

  Wszystkie osoby, które dziś nas odwiedziły mają pieniądze, osiągnęły sukces i są spełnione zawodowo i prywatnie. Jednak chcą jeszcze czegoś. Czego i czy ich apetyt rośnie w miarę jedzenia? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy prezenterkę telewizyjna Patricię Kazadi, aktorkę Sylwię Gliwę, założyciela pierwszego klubu polo w Polsce Pawła Olbrycha oraz byłego piłkarza Radosława Majdana.

  Najnowsze badania TNS OBOP pt. "Polka w ciąży" pokazują, że ponad połowa Polek, które są lub były w ciąży nic nie zmieniło w swojej diecie. Z dietetyczką Magdą Makarowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jak powinny odżywiać się kobiety w ciąży, czego nie powinny jeść. Czy aktorka Sylwia Gliwa, która niedługo zostanie mamą, zmieniła dietę? Co jada? Jakie ma zachcianki?