Gwiazdy

Odważne zdjęcie Soni Bohosiewicz propozycją na okładkę płyty. Maciej Dowbor: "Działa na wyobraźnię"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Ostatnie tygodnie to niezwykle intensywny czas dla Soni Bohosiewicz. Aktorka przygotowuje się właśnie do wydania swojego albumu pt. "10 sekretów MM", który jest inspirowany osobą Marilyn Monroe. Cały czas dopracowuje materiał, kręci teledyski, a także myśli nad okładką płyty. Jedną z propozycji podzieliła się z fanami na Instagramie. Jej pomysł wywołał burzę w komentarzach.

Płyta Soni Bohosiewicz

W marcu tego roku na rynku pojawi się nowa płyta Soni Bohosiewicz. "10 sekretów MM" wynika z fascynacji Marilyn Monroe, której życie aktorka z pasją śledzić zaczęła kilka lat temu. Zgłębiała jej życiorys, czytała biografie i oglądała filmy na jej temat, po czym odkryła prawdziwą naturę kultowej artystki.

- Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej - mówiła Sonia Bohosiewicz.

Wówczas w całej Polsce zaczęła grać koncerty poświęcone jej tematyce, aż w końcu postanowiła wydać album z 10 niezwykłymi utworami. Pochodzą one z czasów Marilyn Monroe, albo nawet były przez nią wykonywane.

Zamieszanie wokół okładki "10 sekretów MM"

Teraz w swoich mediach społecznościowych Sonia Bohosiewicz chętnie prezentuje przygotowania do wydania owej płyty i publikuje zdjęcia z planów teledysków. Nie inaczej było i tym razem, kiedy na swoim Instagramie pokazała kadr z wideo do piosenki "My Heart Belongs To Daddy". Widzimy na nim odważne ujęcie piersi i brzucha w koronkowym, różowym body. Aktorka tym razem zwróciła się do obserwatorów z prośbą o doradzenie jej w kwestii wyboru okładki płyty.

- Czy to byłoby dobre zdjęcie na okładkę płyty? Tylko szczerze! Tak czy nie? Jedna osoba z komentarzy dostanie ode mnie płytę, jak już będzie - napisała Sonia Bohosiewicz.

Fotografia spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, a także innych gwiazd.

Ada Fijał odpowiedziała: "Bardzo! Takie retro, sprzed ery photoshopa", Natalia Kukulska skomentowała: "Jestem za! Choć gdybym pożyczyła Ci ciała - więcej byś na okładce miała", a Maja Ostaszewska dodała: "Tak! Bardzo". Z kolei Maciej Dowbor stwierdził: "Działa na wyobraźnię" .

Zgadzacie się z jego zdaniem?

Świat według Soni Bohosiewicz. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości