okładka

  okładka

  Lorde to nowozelandzka wokalistka, która udzieliła wywiadu magazynowi Vogue. Zdradziła z kim najchętniej zaśpiewałaby w duecie, opowiedziała o trzeciej płycie i o tym, że nie chce być ikoną świata pop.

  Ostatnie tygodnie to niezwykle intensywny czas dla Soni Bohosiewicz. Aktorka przygotowuje się właśnie do wydania swojego albumu pt. "10 sekretów MM", który jest inspirowany osobą Marilyn Monroe. Cały czas dopracowuje materiał, kręci teledyski, a także myśli nad okładką płyty. Jedną z propozycji podzieliła się z fanami na Instagramie. Jej pomysł wywołał burzę w komentarzach.

  Choć "Playboy" w Polsce nie jest już wydawany, na świecie magazyn ma się jeszcze całkiem dobrze i cieszy się ogromną popularnością. Kobiety zdobiące okładki pisma stają się gwiazdami, a panowie kolekcjonują poszczególne wydania. Niektóre z nich przechodziły do historii. Teraz do tego grona dołączył najnowszy numer "Playboy Mexico". Po raz pierwszy bowiem magazyn pokazał na okładce kobietę trans.

  Dziś w kioskach pojawił się pierwszy numer polskiej edycji kultowego magazynu "Vogue". Okładka pisma z top modelkami - Anją Rubik i Małgosią Belą - wzbudziła w sieci wiele skrajnych emocji. Dlaczego? O nowym wydaniu "Vogue", w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Piasecka: "Niezależnie od tego, jaki rozmiar nosimy, jak ładną mamy twarz, zawsze w środku, albo ktoś z zewnątrz jest nam w stanie wmówić, że coś jest nie tak. Praca "od środka" jest tak ważna. Polub siebie, to nie jest łatwe, ale polub bycie ze sobą, spójrz w lustro powiedz: 'ej jesteś w porzo zaczynasz dzień'". W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy dziś o wizerunku kobiety w mediach i na portalach społecznościowych oraz idącym za tym obowiązku bycia doskonałą i obsesyjnym dążeniu do perfekcji. Na kanapach gościliśmy: Davinę Reeves, byłą miss Nowego Jorku, Katarzynę Piasecką, artystkę kabaretową i Danutę Golec, psychologa i psychoterapeutkę.

  Niedawno do grona psich celebrytów dołączyły bezdomne psiaki z Wrocławia. Ich zdjęcia trafiły na okładki światowych magazynów mody. Dzień Dobry TVN zostało zaproszone na sesję zdjęciową jednej z psich gwiazd. Dowiedzieliśmy się, czemu ma służyć ta akcja i, które ze znanych osób postanowiły ją wesprzeć.

  Anja Rubik wydaje się być spokojną osobą, a jednak - jak zdradza fotograf Marcin Tyszka - potrafi się mocno zdenerwować. Kto ją ostatnio wyprowadził z równowagi? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się również, dlaczego Anja Rubik zabroniła Marcinowi Tyszce pokazywać tę okładkę.

  Co słychać u Agnieszki "Loczek na boczek" Jastrzębskiej"? Czym pochwalił się jej fotograf Marcin Tyszka? Nad czym Tyszka teraz pracuje i dlaczego ta praca go tak ekscytuje? Czy to prawda, że w swoje podróże zabiera rodziców?

  Choć Anna Wintour zapewniała, że Kim Kardashian nigdy nie pojawi się na okładce amerykańskiego Vogue, zmieniła zdanie i pozwoliła zaistnieć Kim w swoim popularnym piśmie. Dlaczego? Jaką rolę odegrał w tym życiowy partner Kim Kardashian - raper i producent muzyczny Kanye West?

  Agnieszka Jastrzębska, podczas sesji zdjęciowej do jubileuszowego wydania "Gali", przeprowadziła wywiad z Edytą Górniak, która najczęściej gościła na okładkach magazynu. Czy to prawda, że Edyta Górniak chce adoptować dziecko? Co robiła w Kanadzie, z której niedawno wróciła? Jaka jest prawdziwa Edyta Górniak?