marilyn monroe

  marilyn monroe

  Ostatnie tygodnie to niezwykle intensywny czas dla Soni Bohosiewicz. Aktorka przygotowuje się właśnie do wydania swojego albumu pt. "10 sekretów MM", który jest inspirowany osobą Marilyn Monroe. Cały czas dopracowuje materiał, kręci teledyski, a także myśli nad okładką płyty. Jedną z propozycji podzieliła się z fanami na Instagramie. Jej pomysł wywołał burzę w komentarzach.

  Pierwszy numer Playboya ukazał się w 1953 roku. Wywołał sensację, ponieważ - oprócz wywiadów - zawierał zmysłowe, nagie zdjęcia kobiet, w tym Marilyn Monroe. W takiej formie ukazywał się przez 62 lata. Ostatnio jednak gruchnęła wieść, że magazyn zamierza zrezygnować w publikacji rozbieranych sesji. Co na to nasi goście: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk i dziennikarz radia ZET Damian Michałowski? Czy nagie kobiety znikną z polskiego wydania Playboya? Które z gwiazd wybiły się dzięki sesjom w Playboyu? Czy wśród polskich gwiazd i celebrytek były takie, które odmówiły magazynowi?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z kuratorem wrocławskiej wystawy "Dzień dobry Marilyn" - Markiem Stanielewiczem. Co wyróżnia tę kolekcję na tle pozostałych? Dlaczego zdjęcia Miltona Greene'a są tak niezwykłe? Czym zapisały się w historii fotografii?

  Jacqueline Kennedy Onassis, Marilyn Monroe, Maria Callas, Audrey Hepburn, Anna Wintour to niekwestionowane ikony stylu 20. i 21. wieku. Nikt nie poddaje w wątpliwość ich wyglądu i sposobu ubierania się. To one wyznaczyły trendy, które do dziś uznajemy za aksjomaty w sferze mody. A czy można stać się ikoną mody, czy może trzeba się nią urodzić? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, zapytała: Zosię Ślotałę, Dorotę Gardias, Tomasza Karolaka i Tomasza Jacykowa. Kto jest polskim odpowiednikiem największych tuz świata stylu i mody?

  Była już starzejącą się prostytutką, legendą kina Marilyn Monroe oraz niedawno zmarłą Violettą Villas. Za rolę samotnej gwiazdy porno w monodramie "Patty Diphusa", według Pedro Almodóvara, została wyróżniona w Nowym Jorku. Jest żywym dowodem na to, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Ewę Kasprzyk.