Gwiazdy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, jak spędzają majówkę. "Miało być zupełnie inaczej"

Gwiazdy

Anita Szydłowska, Adrian Szymaniak, "Ślub od pierwszego wejrzenia"
archiwum prywatne

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z par, która wiedzie szczęśliwe rodzinne życie po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że przy okazji majówki mieli zaplanowaną dalszą podróż, musieli jednak z niej zrezygnować. Dlaczego?

Majówka Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

To już druga majówka z rzędu, w czasie której nie możemy w pełni cieszyć się z uroków długiego weekendu. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa, która wciąż trwa i w związku z którą wciąż obowiązują liczne obostrzenia.

Jakie plany na majówkę mieli Anita i Adrian, którzy zakochali się w sobie będąc udział w 3. Edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Okazuje się, że małżonkowie musieli w ostatniej chwili zmienić swoje plany.

- U nas miało być zupełnie inaczej. Mieliśmy zaplanowaną majówkę w naszej ukochanej Grecji, jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią nasze docelowe lotnisko zostało zamknięte – zdradziła dziendobry.tvn.pl Anita.

Jak zatem wygląda majówka Anity i Adriana oraz ich dwójki dzieci – Jerzyka i Blanki? - Spędzamy majówkę w domu, korzystając z uroków Krakowa i podkrakowskich miejscowości. Jutro wybieramy się też na farmę alpak – wskazuje Szydłowska.

archiwum prywatne

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Historia Anity i Adriana

Kiedy poznali się w dniu swojego ślubu, od razu wpadli sobie w oko. Adrian był zachwycony blondwłosą tancerką, a on intrygował Anitę. Po udanym weselu i podróży poślubnej pojawiły się pierwsze problemy. Największym była odległość, jaka ich dzieliła. Anita mieszkała bowiem w Krakowie, a Adrian – w Szczecinie. Oboje wiedzieli, że chcą dać sobie szansę, jednak problemy mieszkaniowe długo dawały im się we znaki.

Ostatecznie bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszli do porozumienia. W czerwcu 2019 roku na świecie pojawił się ich syn, Jerzyk. Z kolei w lipcu 2020 roku ich rodzina znowu powiększyła się – urodziła się córeczka, Blanka. Do dziś Anita i Adrian borykają się z różnymi problemami – jak to bywa w każdym małżeństwie – są jednak przekonani, że najważniejsza jest dla nich rodzina.

Zobacz wideo: Anita i Adrian wspominają dzień ślubu

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości