Rozrywka

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła już kilka kilogramów i to nie koniec. "Jeszcze zostało mi trochę do celu"

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7/Player

Rozrywka

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła już kilka kilogramów i to nie koniec. "Jeszcze zostało mi trochę do celu"

Ślub od pierwszego wejrzenia

TVN7/Player

Iza to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Właśnie pochwaliła się swoją kolejną metamorfozą – w ostatnim czasie sporo schudła. Czy stosuje jakąś dietę? Ile kilogramów straciła?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iza zdradza, ile już schudła

Iza Juszczak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" co jakiś czas zaskakuje obserwatorów na Instagramie swoją metamorfozą. Najpierw pokazała się w zmienionej fryzurze, a kiedy opublikowała nowe zdjęcie, wszyscy zauważyli, że bardzo schudła.

Okazuje się, że obecny wygląd uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" to zasługa diety. Dzięki niej Iza schudła już 8 kg. Sama podkreśla jednak, że to nie koniec, bo w planie ma pozbycie się jeszcze kilku kilogramów.

Fani zachwyceni nowym wyglądem Izy

Pod opublikowaną na Instagramie fotografią niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów Izy. Wszyscy zgodnie przyznają, że Juszczak wygląda znakomicie i trudno oderwać od niej oczy.

- Śliczna kobieta. Wow, ale różnica. Wcześniej wyglądała pani pięknie, ale teraz to petarda. Ślicznie pani wygląda. Przepiękna zmiana. Ale pięknie wyglądasz, Izuś ! Strasznie wyszczuplałaś - piszą internauci.

Czy metamorfoza Izy to znak, że w jej małżeństwie dobrze się dzieje? A może wręcz przeciwnie? Tego dowiemy się w finale programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5".

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 10 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
66
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
05.05.2021
Amelia
Pani Iza to piękna kobieta, zazdroszczę jej urody. Podobnie jak uczestniczka ślubu od pierwszego wejrzenia przeszłam metamorfozę i zrzuciłam 10 kilogramów. Dieta i picie 3 litrów cisowianki każdego dnia przyniosły efekty. Nie wstydzę się chodzić w sukienkach i pokazywać moich nóg. ;)