Rozrywka

Wzruszający gest Laluny Unique z "Królowych życia". Widzowie są zachwyceni: "Kasia, jesteś najlepsza"

Królowe życia, Laluna Unique

TTV/Player

Rozrywka

Wzruszający gest Laluny Unique z "Królowych życia". Widzowie są zachwyceni: "Kasia, jesteś najlepsza"

Królowe życia, Laluna Unique

TTV/Player

Laluna Unique z "Królowych życia" postanowiła zaprosić do siebie Natalię Bartoszek, którą jakiś czas temu zauważyła w innej produkcji TTV, "It’s my life! To moje życie". 20-latka zmaga się z łysieniem plackowatym. Laluna zdobyła się wobec niej na gest, który wzruszył widzów.

"Królowe życia". Laluna Unique i metamorfoza Natalii

Natalia Bartoszek z programu "It’s my Life! To moje życie" przyjechała na zaproszenie Kasi, aby przejść metamorfozę. Laluna zaoferowała jej wykonanie profesjonalnego makijażu permanentnego. - Polubiłam cię od razu z programu. Jesteś super laska, piękna dziewczyna. Naprawdę zrobimy wszystko, żebyś była super szczęśliwa w życiu – powiedziała.

Bohaterka "Królowych życia" poznała też historię Natalii, która od 9 lat choruje na łysienie plackowate. Pokazała jej kilka peruk, dzięki którym Natalia może poczuć się kobieco. – Nie spodziewałam się, że aż taki rewelacyjny będzie efekt – zauważyła.

Kiedy Natalia nie umiała zdecydować, która peruka podoba jej się najbardziej, Laluna postanowiła dać jej w prezencie nie jedną, a trzy peruki. – Nic masz się nie odwdzięczać, ty masz być po prostu szczęśliwa w życiu, rozumiesz? – powiedziała Kasia. Ten gest wzruszył widzów programu TTV.

  • Ja się popłakałam. Piękny gest.
  • Katarzyno moja imienniczko jesteś szaloną kobietą o cudownych sercu. Ważne że zawsze jesteś sobą.
  • Kasia ma tak dobre serce. Piękny gest. Płakałam razem z Wami dziewczyny.
  • Piękny gest. Kasia, jesteś najlepsza, a Natalia w ciemnych wygląda rewelacyjnie.

- czytamy na Instagramie.

- Dziękuje naprawdę bardzo dziękuje jeszcze raz dla mnie to bardzo duże wyróżnienie – napisała z kolei Natalia.

Natalia Bartoszek z "It’s my life. To moje życie" – kim jest?

Natalia dołączyła do programu "It’s my life. To moje życie" w drugim sezonie. Uwielbia motoryzację, przez całe dzieciństwo obserwowała, jak ciężko pracował jej ojciec, dlatego każde wakacje od paru lat poświęca na dorabianie. Nie chce być obciążeniem dla rodziców, dlatego postanowiła wyjechać do Krakowa.

Kiedy była w 5. klasie szkoły podstawowej, Natalia straciła włosy, brwi i rzęsy. Zdiagnozowano u niej łysienie plackowate. Dziewczynie ciężko było zaakceptować zmiany, jakie zaszły w jej wyglądzie.

- Często bałam się reakcji drugiej osoby, myślałam że zostanę sama bez znajomych. Jednak chcę otaczać się tylko wartościowymi ludźmi wokół siebie. Wiele przepłakałam, bo straciłam najważniejszą część wyglądu każdej kobiety. Teraz wiem, że da się z tym żyć, nie jestem ani trochę z tego powodu gorsza, brak włosów ma też swoje plusy – podkreśla Natalia.

Zobacz wideo: Królowe życia | Odcinki 51-54 | Zwiastun

TTV/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
209
15
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
9
05.05.2021
SYLWIA
lALUNA JEST NAJBARDZIEJ ZDROWO MYŚLĄCĄ, ROZSĄDNĄ I W DODATKU INTELIGENTNĄ KOBIETĄ I TYLKO IDIOTA MOŻE SUGEROWAĆ SIĘ JEJ ABSTRAKCYJNYM WYGLĄDEM. TE WSZYSTKIE CELEBRYTKI, KTÓRE MAJĄ SZCZYT TUPETU BY RADZIĆ JAK ŻYĆ, POWINNY SIĘ NAPRAWDĘ SCHOWAĆ, BO ZE SWOIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA I SWOJĄ ŻENUJĄCĄ WIEDZĄ NIGDY NIE OSIĄGNĄ TAKIEJ KLASY ! I TEGO POZIOMU JAK MA LALUNA KASIA.
03.05.2021
Magda
Wspaniały i piękny gest!
03.05.2021
ulahnx8
Laluna jest przewspaniała kobietą o dobrym sercu,na prawdę a Natalia jest piękną kobietą i na pewno teraz poczuje się bardziej odważną kobietą🙂
02.05.2021
Bea
Kurcze piękny gest Kasiu. Jesteś wielka sercem. Natalia to autentycznie super osoba dobra po prostu prawdziwa nie udającą ech ach co to ja nie jestem jak te młode pudernice.
02.05.2021
Iwona
Brawo Kasia
02.05.2021
Ona
Natalia jest wyjątkowo piękna, bez włosów i w peruczkach
02.05.2021
Kamil
Tak. To jedyna prawdziwa osoba w tym programie. Bardzo otwarta i mocno stąpającą na ziemi. Dobry i wrażliwy człowiek. Korona Królowej należy się tylko Jej.
02.05.2021
Miska
No widzicie, kroliea zycia bogata, wydaje się wszystkimi trochę dziwna, a to kobieta z wielkim sercem , normalna, a do tego jest sobą.
01.05.2021
Malo
Super babeczka !!!!!
Rozwiń wszystkie komentarzy