wzruszenie

    wzruszenie

    Wysoko wrażliwe osoby (WWO) stanowią nawet 20% populacji, chociaż nie każdy wie, że należy do tej grupy społecznej. Tacy ludzie doświadczają świata w inny sposób – silniej odczuwają odbierane bodźce, a także inaczej reagują na różne wydarzenia.

    Czeczenka Zargan Nasordinova jest mamą czwórki dzieci, po ucieczce z ojczyzny zamieszkała z najmłodszym synem w Warszawie. Polka Anna Kaszubska jest mamą trzech córek, z wykształcenia pedagogiem, autorką bajek dla dzieci. Różni je niemal wszystko - pochodzenie, poglądy, wychowanie, język, kultura, religia, a łączy samotne macierzyństwo i życie naznaczone chorobą. W Dzień Dobry TVN powiedziały o swojej niezwykłej przyjaźni i książce, która dzięki niej powstała. Musicie posłuchać tej historii. Jarek Kuźniar też nie mógł powstrzymać wzruszenia.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała jurora You Can Dance Michała Piróga o to, co się zmieniło przez te osiem lat, czyli od początku trwania programu. Komu ubyło? Komu przybyło i czego? Czy teraz, po chwilowej przerwie, jurorzy za sobą zatęsknili? Czy zmienili swój system oceniania? Są łagodniejsi dla uczestników czy bardziej surowi? I czym można wzruszyć Kingę Rusin?

    Jaki, w dzisiejszych czasach, powinien być mężczyzna idealny? W studiu Dzień Dobry TVN Marek Zuber, Dariusz Kordek, Robert Kudelski i Piotr Mosak powiedzieli jak, ich zdaniem, powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna XXI wieku.